Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Sazka nevyplatila lidem výhry z losování Sportky, prý šlo o omyl

Sazka
Sazka
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Praha - Sazka nevyplatila 11 lidem výhry z losování Sportky, které se konalo v pátek 13. července. Výherci měli od loterijní společnosti získat shodně 20.725 korun. Sazka tvrdí, že šlo o omyl, který se stal poprvé po 26 letech, uvedla televize.

Informovala o tom dnes Česká televize. Podle společnosti šlo o technickou chybu. Firma se výhercům omluvila a slíbila vyplatit peníze dodatečně. 

Příčinou problémů prý technické selhání. "Došlo k technické závadě na straně našeho dodavatele, kdy nebyla správně přepsána výherka, kterou potvrdil notář v průběhu losování, do naší terminálové sítě," řekl ČT mluvčí loterijní společnosti Václav Friedmann. 

Témata:  Sazka sázení

Související

Aktuálně se děje

18. června 2026 18:31

Tereza Kostková vyzradila, co si myslí o kritice moderování Marka Ebena

Dvacet let už spolu Marek Eben a Tereza Kostková moderují StarDance. Většina diváků je za to ráda, ale v posledních letech se objevila i kritika některých Ebenových komentářů. Co jim říká známá moderátorka a herečka?

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy