Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pavel Novotný bude mít sochu v Moskvě? Můžete si vsadit, výhra by byla obrovská

Novotný, Pavel
Novotný, Pavel
Foto: Facebook

Bookmakeři sázkových kanceláří v Česku opět spojili konec roku s vypsáním kurzů na netradiční sázky v příštím roce. U Fortuny lze vsadit například na to, že starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému (ODS) postaví na Rudém náměstí v Moskvě sochu (3000:1) nebo že bývalý hejtman David Rath uteče z vězení (555:1). Tipsport a Chance nabízejí třeba sázky na to, že bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová obnoví profesionální kariéru (40:1) nebo že prezident Miloš Zeman abdikuje (40:1).

"Starosta Novotný ukázal národu nový rozměr politiky. Zatím té regionální, nicméně jde o přístup, který podle názorů některých odborníků má své publikum i na celonárodní úrovni. Na předsedu ODS to v kurzu 200:1 zatím nebude, rozhodně o něm ale i v příštím roce uslyšíme," sdělil ČTK hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Pavel Novotný prosadil v pražských Řeporyjích pomník k připomenutí zásluh Ruské osvobozenecké armády pod velením generála Andreje Vlasova při osvobození Prahy. Záměr vyvolal odmítavou reakci ruské diplomacie. Pomník bude mít podle Hanáka pravděpodobně podobu pamětní desky (1,75:1). Socha Vlasova v nadživotní velikosti má kurz 750:1.

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka začal po ukončení profesionální kariéry plnit přední stránky bulváru. Na to, že se ožení s Kateřinou Kristelovou, lze vsadit v kurzu 3,5:1. Nepravděpodobné není ani to, že by nastoupil v profesionálním zápase bojových sportů MMA (13:1).

Ze společenských událostí lze vsadit také například na to, že Gabriela Koukalová bude soutěžit v pořadu Prostřeno (4:1), Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček vstoupí do svazku manželského (15:1), TV Barrandov bude odebrána licence k vysílání (10:1) nebo že herec Jiří Langmajer alias Luboš Hrouzek ze seriálu Lajna bude jmenován hlavním trenérem HC Slavia Praha (500:1).

Pokud jde o sport, dá se vsadit třeba na to, že fotbalista pražské Slavie Tomáš Souček přestoupí do Realu Madrid (150:1), tenistka Petra Kvitová vyhraje Wimbledon (15:1), Česko nezíská na olympiádě v Tokiu ani jednu medaili (85:1) nebo že už v této sezoně bude uzavřena hokejová extraliga (2,5:1).

Tipsport a Chance většinou pouze hodnotí pravděpodobnost vypsané události, kurzy do své nabídky případně zařadí postupem času. Mezi nejzajímavější možnosti u Tipsportu kromě sázky na návrat Koukalové do stopy patří třeba to, že fotbalová Slavia i přes šestnáctibodový náskok na druhou Plzeň nezíská titul (300:1), budou vypsány předčasné sněmovní volby (8:1) nebo to, že Miloš Zeman oslaví své 76. narozeniny v Bílém domě (300:1).

Podle bookmakerů Chance není úplně vyloučené, že čeští fotbalisté na Euru 2020 nevstřelí žádný gól (7:1). Na to, že se premiérova manželka Monika Babišová objeví na titulní stránce pánského časopisu Playboy, je vypsán kurz 100:1. Velmi nepravděpodobné je přejmenování Sinobo Stadium v pražském Edenu na Stadion Miloše Zemana (600:1), nebo to, že Ester Ledecká začne kromě sjezdového lyžování a snowboardingu jezdit závodně také na běžkách (400:1).

Témata:  sázení Pavel Novotný Jiří Ovčáček zajímavosti Miloš Zeman Tomáš Řepka

Aktuálně se děje

23. května 2024 14:46

23. května 2024 12:16

Počasí: Meteorologové varovali před pátečními bouřkami. Budou silné

Česko v pátek opět zasáhnou silné bouřky, varoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve čtvrtek na sociální síti. Doprovázet je budou zejména přívalové srážky, napršet může kolem 50 milimetrů. Meteorologové také rovnou varovali, že bouřky udeří také o víkendu.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy