Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lupiči kopali do banky tunel, hluk policii nezajímal

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Reprofoto

Milán - Lupiči se dokázali provrtat do milánské banky ze sousedního domu, policie hluk ignorovala. Nakonec si odnesli tučný balík peněz.

Čtyři lupiči do pobočky banky pronikli tunelem ráno. Počkali si na první příchozí zaměstnance, které se zbraní v ruce donutili otevřít trezor. Poté, co vyprázdnili bezpečnostní schránky, se dali na útěk. Tunelem se jim podařilo zmizet ještě před příjezdem policie.

Informace o uloupených věcech dotčená banka nezveřejnila. Podle italských médií je ale jejich hodnota "relevantní".

Na vrtání si už od neděle stěžovali obyvatelé domů sousedících s bankou. Jeden z nich informoval o hluku policii i ředitele peněžního ústavu. Loupeži se ale přesto zabránit nepodařilo.

Témata:  banky loupež Itálie policie Itálie

Související

Aktuálně se děje

4. července 2026 13:46

3. července 2026 19:37

Důchody slavných: Známá česká umělkyně odhalila přesnou částku

Obyčejní lidé mají často tendenci závidět těm slavným, což se může týkat i výše důchodu. Není ale pravidlem, že umělci pobírají závratně vysoké důchody. Důkazem je cifra, kterou v těchto dnech odhalila Iva Hüttnerová.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy