Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Chlapec přinesl do školy v Dagestánu granát. Při jeho explozi zahynulo jedno dítě

Rusko
Rusko
Foto: Pixabay

Moskva - V severokavkazském Dagestánu zemřelo při výbuchu jedno dítě, jedenáct dalších bylo zraněno.

Policie zadržela žáka šesté třídy, který granát do školy přinesl, informovala dnes agentura Interfax.

Podle předběžného vyšetřování granát explodoval nešťastnou náhodou.

Podle policie chlapec našel zbraň na ulici. „Do školy ji přinesl, aniž zamýšlel nechat trhavinu vybouchnout. Ta ale nešťastnou náhodou explodovala," uvedl zdroj.

Témata:  Rusko Dagestán zbraně

Související

Aktuálně se děje

15. května 2025 10:09

Michaela Nosková promluvila o smrti bratra. Podívala se na zprávy a už měla obavy

Michaela Nosková se rozhodla vystoupit z komfortní zóny a před televizními kamerami učinila velké odhalení. Prozradila totiž, že její rodinu před více než 30 lety zasáhla tragédie. Populární zpěvačka přišla o bratra. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Vladimir Putin

Komentář

Putin se Zelenského bojí. Ukrajinský lídr zosobňuje vše, co ho děsí

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj minulý týden veřejně vyzval ruského diktátora Vladimira Putina, aby se ve čtvrtek osobně dostavil na jednání do Istanbulu. Reagoval tak na předchozí (a zjevně neupřímný) návrh Moskvy o možném setkání v Turecku. Co však Kreml zřejmě neočekával, bylo, že se Zelenskyj rozhodne obrátit jejich hru proti nim a přenést odpovědnost za (ne)účast přímo na Putina. Tím Zelenskyj zasadil ruskému režimu strategický úder, na nějž nebyl připraven.