Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V době jednání Trumpa a Erdogana se na turecké ambasádě v USA strhla rvačka

Násilí
Násilí
Foto: Pixabay

Washington - V rezidenci tureckého velvyslance ve Washingtonu došlo na rvačku, při které bylo zraněno devět lidí. Záchranáři byli k rezidenci přivoláni v úterý odpoledne, policie zatkla dvě osoby.

Dva ze zraněných měli vážnější újmu na zdraví a sanitka je převezla do nemocnice.

V diplomatově sídle podle policie propukla hádka mezi dvěma skupinami. Strážci zákona zatkli dvě osoby, z nichž jedna je obviněna z napadení policisty.

Rozmíška se odehrála ve stejný den, kdy turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v Bílém domě jednal se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem. Americké ministerstvo zahraničí se k incidentu nevyjádřilo.

Témata:  násilí velvyslanectví USA Washington Turecko

Související

Aktuálně se děje

3. prosince 2025 4:00

Prosincové počasí. Meteorologové řekli, jaké budou první týdny této zimy

Začal prosinec a ruku v ruce s ním i meteorologická zima. Podle meteorologů se během měsíce očekávají nejvyšší teploty kolem šesti stupňů nad nulou. O Vánocích se budou teploty držet kolem nuly. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy