Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Anglickou důchodkyni zmátly objížďky, dojela až do Skotska

Vlajka Velké Británie
Vlajka Velké Británie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Londýn - Seniorka (83) z anglického Worchesteru se vypravila autem do nemocnice vzdálené 10 kilometrů. Nakonec z toho byl nechtěný výlet až do Skotka, žena urazila 500 kilometrů.

Jízda kvůli objížďkám způsobeným stavebními pracemi skončila až ve Skotsku, když ženě došel benzin

Seniorka minula správnou odbočku u města Worchester, sjela na dálnici a pokračovala na sever. Jízda staré paní, která prý řízení nesnáší, trvala osm hodin, píše list The Independent. Událost se stala začátkem května.

Znepokojená rodina seniorku postrádala a obrátila se na policii. Dcera staré dámy si musela koupit letenku, aby svou matku vyzvedla.

Témata:  Velká Británie zajímavosti řidiči

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 5:00

Počasí: Na Česko se řítí extrémní tropy, teploty vyrostou až na 39 stupňů

Českou republiku čeká v nejbližších dnech slunečné počasí doprovázené vlnou tropických veder.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy