reklama

Samira Lupidi (24), z britského města Heckmondike, je obviněna z vraždy svých dvou dcer. Obviněná vraždu Evelyn (3) a její roční sestry Jasmine přiznává, soud se zabývá jejím psychickým stavem v době vraždy. Žena u soudu plakala a projevila lítost nad svým činem, musela dokonce opustit soudní místnost, protože nezvládla poslouchat detaily vraždy.

Samira Lupidi se seznámila s otcem svých dcer prostřednictvím internetu, když byl na návštěvě v Itálii. Po narození Evelyn, která trpěla autismem, se pár v roce 2012 přestěhoval do Yorkshiru, kde se o dva roky později narodila Jasmine.

Obviněná tvrdí, že ji její přítel Carl Weaver (31) psychicky týral, dával jí jen velmi málo peněz a zakázal jí kontakt s rodinou v Itálii. Lupidi se bála, že ji chce Weaver ublížit. Několik dní před vraždou zaslechla, jak se přítel baví s jeho bratrem, který řekl, že se jí chce zbavit.

"Dětem neustále opakoval, že by jim bylo bez mámy lépe." V listopadu minulého roku nahlásila na policii, že ji napadl přítel. Na základě obvinění ukryla policie Lupidi i s dcerami do ženského domu, kde další den Lupidi dcery ubodala v postýlce. Obviněná věřila, že ji Weaver zabije hned, až ji najde.

Očitý svědek tvrdí, že Lupidi po vraždě vyběhla z pokoje a do telefonu opakovaně křičela, že dcery zabila. "Měla ruce celé od krve," uvedla očitá svědkyně, pokojská Farqanza Kauser, které vešla do pokoje a našla holčičky v postýlce s devíti ranami v hrudníku. Obžalovaná si chtěla před zatčením sáhnout na život. "Vím, co jsem provedla. Můj život už nic neznamená."

reklama