Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Poplach v Bonnu: Policie vyklidila adventní trh kvůli podezřelým balíčkům

Ilustračni fotografie
Ilustračni fotografie
Foto: AutoRoad.cz **www.autoroad.cz**

Bonn - Vánoční trhy v Německu letos doprovází mimořádná bezpečnostní opatření. Policie v západoněmeckém Bonnu kvůli několika podezřelým balíčkům částečně vyklidila adventní trh. Nakonec se ukázalo, že obsahují drogy.

Svědci policii nahlásili, že u hlavní pošty nějaký podivný muž s kapucí na hlavě naházel v jednorázových gumových rukavicích tlusté obálky do poštovní schránky.

Úřady následně nechaly uzavřít přilehlý vánoční trh. Po půlnoci policie zjistila, že v balíčcích byly drogy.

V úterý uplynul rok od teroristického útoku na adventní trh v Berlíně, při kterém zahynulo 12 lidí.

Témata:  Německo policie Německo

Související

Aktuálně se děje

18. září 2025 10:24

Felix Slováček vyděsil rodinu. Svědectví o krvi a vyšetření v nemocnici

Slavná rodina Felixe Slováčka je letos opravdu hodně zkoušena osudem. Rodiče se stále vyrovnávají se ztrátou milované dcery, ale hudebník se teď sám ocitl v péči lékařů. Manželka si o muže, který dlouhá léta úspěšně spolupracoval s Karlem Gottem, dělá velké obavy. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy