Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mistr bojových umění McGregor zaútočil na autobus se soupeři, několik zraněných +VIDEO

Násilí
Násilí
Foto: Pixabay

New York - Connor McGregor, hvězda smíšených bojových umění UFC, byl obviněn z napadení a výtržnictví poté, co v New Yorku po tiskové konferenci před sobotní show zaútočil na autobus odvážející skupinu soupeřů.

Ir McGregor (29), který byl ve společnosti ruského zápasníka Artěma Lobova a dalších lidí, hodil podle záznamů bezpečnostních kamer na odjíždějící autobus z parkoviště brooklynského Barclays Center vozík na zavazadla. Rozbil jim okno a zažehl další konflikt.

Jeden z bojovníků v autobuse utrpěl řezné rány na ruce a v obličeji, další má zraněné oko a do víkendových zápasů nezasáhnou. Za účast na incidentu byl z programu stažen i Lobov.

Co McGregora k útoku vyprovokovalo, není zcela jasné. Podle vedení UFC ale může konflikt poškodit jeho další kariéru.

V sobotu se měl mimo jiné utkat Rus Chabib Nurmagomedov s Maxem Hollowayem o McGregorův mistrovský pás, který získal v roce 2016. Nikdy ho ale neobhajoval, a proto mu byl odebrán. 

Témata:  New York násilí sport

Související

Aktuálně se děje

6. června 2025 14:31

Daniela Brzobohatá varuje. Podvodníci dvakrát zkoušeli její obezřetnost

Internetem se šíří nejrůznější podvody, jejichž pachatelé se snaží zneužít důvěřivosti lidí. Dnes jsou časté zejména pokusy přes aplikaci WhatsApp, na které opakovaně upozorňuje policie. Moderátorce Daniele Brzobohaté se ale přihodilo něco jiného. Ozvali se jí pochybní lidé, kteří se vydávali za bankéře. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy