Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Letadlo s šéfkou MMF Lagardeovou muselo nouzově přistát v Argentině

Christine Lagarderová
Christine Lagarderová
Foto: news.com

Buenos Aires - Letadlo společnosti American Airlines, na jehož palubě se nacházela šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová, se muselo krátce po svém startu vrátit na argentinské mezinárodní letiště Ezeiza.

Let, který v neděli mířil do Spojených států, se musel na letiště v argentinské metropoli Buenos Aires vrátit kvůli poklesu tlaku v kabině, k němuž došlo zhruba 200 kilometrů severně od hlavního města.

Mluvčí MMF incident, který se obešel bez zranění, zatím nekomentoval.

Lagardeová se v Buenos Aires účastnila konference skupiny největší ekonomik světa G20, kde jednala s ministry financí a představiteli národních bank.

Témata:  Christine Lagardeová Argentina letectví a letadla

Související

Aktuálně se děje

12. května 2025 19:38

František nepřijel, co Lev XIV.? Pavel pozval nového papeže do Česka

Česko oficiálně pogratulovalo novému papeži Lvu XIV. ke zvolení. Pražský hrad informoval, že prezident Petr Pavel dnes odeslal do Vatikánu telegram. Hlava státu zároveň pozvala nástupce zesnulého papeže Františka k budoucí návštěvě Česka. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy