reklama

"Jakmile vlak vyjel ze stanice Charles de Gaulle - Étoile, uslyšeli jsme něco jako explozi a náraz do střechy. Vlak se zastavil a my jsme si mysleli, že se zase brzy rozjede. Což nám také řekl řidič, jehož jsme pak viděli, jak jde na kontrolu s baterkou," sdělil deníku Le Parisien jeden z cestujících.

Dodal, že souprava byla plná a ve vlaku se rychle udělalo vedro. "Někteří pasažéři začali ztrácet nervy, jiným se udělalo mdlo. Ti, co jako já stáli, si nakonec sedli na zem," dodal.

Jiná cestující deníku Le Parisien řekla, že pařížský dopravní podnik RATP situaci podle ní nezvládl. "Řidič nám řekl: 'Vím, že některým lidem se udělalo špatně, ale nikdo pro ně nemůže přijít. Takže se o ně postarejte a položte je na sedadla'," uvedla žena. Mezi pasažéry byla podle ní těhotná žena, dítě a několik starých osob.

Nakonec přece jen dorazilo několik pracovníků RATP, kteří poskytli cestujícím informace a zajistili jim přestup do jiné soupravy. Kolem půl druhé ráno všichni pasažéři tunel opustili náhradním vlakem.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama