reklama

Zvrhlík měl z restaurace unést teprve čtyřletou holčičku, odtáhnout ji na blízkou skládku a tam ji sexuálně zneužít. Pedofil ovšemm nejspíš netušil, že jeho počínání nezůstalo bez povšimnutí.

Krátce na to ho totiž začal pronásledovat rozzuřený dav, který muž srazil na zem, kde ho rozzuření občané drželi, zatímco další do něj kopali a mlátili ho pěstmi.

Jeden ze samozvaných vykonavatelů spravedlnosti si navíc brutální útok, který nepřestal ani poté, co pedofil upadl do bezvědomí, natáčel na mobilní telefon.

Na místo sice krátce na to dorazili záchranáři, ale lékaři v nemocnici ve městě Nuevo Laredo v Mexiku brutálně zbitému muži už nedokázali pomoct, píše britský Mirror.

Údajný pedofil, kterému bylo kolem čtyřicítky, se měl dívenky zmocnit u stánku, v němž její matka prodávala hamburgery. Místní policie tvrdí, že muž utrpěl vážná zranění po srážce s autem které z místa nehody ujelo.

Vzhledem k tomu, že video z místa ukazuje davový lynč, dá se to vykládat tak, že policisté nehodlají smrt vyšetřovat jako vraždu a ustupují "spravedlnosti" davu, který se pasoval na soudce, porotu i kata.

 

reklama