Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragédie v Polsku: Chlapec na základní škole ubodal spolužáka

Varšava
Varšava
Foto: Pixabay

Žák osmé třídy jedné z varšavských základních škol dnes pobodal jiného chlapce, který na následky zranění zemřel. Informují o tom polská média.

O přestávce kolem 10:00 jeden z žáků zaútočil na spolužáka a několikrát ho bodnul ostrým předmětem. Podle neoficiálních informací televize PolsatNews šlo v jejich sporu o peníze.

Útočník prý měl už v minulosti problémy s chováním, pouštěl se do rvaček.

Policie se nyní snaží zjisti všechny okolnosti incidentu, žádné podrobnější informace o něm nezveřejnila.

Vyučování bylo pro dnešek zrušené, v této škole ve čtvrti Wawer na jihovýchodě Varšavy byl zřízen krizový štáb.

Témata:  Polsko vražda školství

Související

Aktuálně se děje

19. listopadu 2025 8:34

Metro čeká o víkendu další výluka. Soupravy pod zemí nahradí autobusy na povrchu

Od úterý opět jezdí soupravy metra v celé délce trasy linky C. Bude tomu tak ale jen do pátku. Na nadcházející víkend je totiž naplánována další výluka. Cestující budou muset do autobusů. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Kate posílá zprávu po dokončení chemoterapie

Kate Middleton poprvé od oznámení rakoviny vystoupila veřejně

Princezna z Walesu Kate Middleton vystoupila v úterý 18. listopadu v centru Londýna s prvním projevem od chvíle, kdy v březnu 2024 oznámila světu svou diagnózu rakoviny. Stalo se tak u příležitosti Summitu o budoucí pracovní síle (Future Workforce Summit). Na této významné události představila další fázi své mise zaměřené na podporu dětí v raném věku.