Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muže napadl pes. Ubránil se děsivým způsobem!

Psi
Psi
Foto: Pixabay

Muže, který se tento týden přišel vykoupat do přehrady na severu Bavorska, napadl pes. Zvíře se mu přitom zakouslo do ruky tak silně, že napadený nakonec musel zvíře v sebeobraně utopit. O neobvyklém případu dnes informovala agentura DPA.

Podle policie se 49letý muž přišel v pondělí večer vykoupat do přehrady Förmitzsee, která leží asi 20 kilometrů západně o Aše.

Ze zatím neznámých příčin jej ovšem napadl pes, který byl na procházce se svým majitelem. Podle agentury DPA se jednalo o německého ovčáka či křížence tohoto plemene.

Zvíře, které bylo na vodítku, se muži zakouslo do paže tak silně, že se jej nedařilo odtrhnout, ačkoli se o to pokoušel napadený, majitel psa i několik svědků. Napadený muž tak neviděl jinou možnost, než vběhnout do vody, kdo držel ruku i se psem pod vodou tak dlouho, dokud se zvíře neutopilo.

Pokousaného muže převezli s těžkými zraněními do nemocnice, v ohrožení života ale není. Třiaosmdesátiletého majitele psa policisté obvinili z ublížení na zdraví z nedbalosti.

Témata:  napadení zvířaty psi Německo

Související

Aktuálně se děje

6. září 2025 17:39

Odkud pozorovat zatmění Měsíce? Úkaz si nenechá ujít téměř celý svět

Nadcházející víkend bude pro mnohé pozorovatele oblohy příležitostí k úžasné podívané. Dojde totiž k zatmění Měsíce, které ho promění v rudý Měsíc. Kromě toho dosáhne svého vrcholu také zářící úplněk. Zatmění Měsíce bude viditelné v Evropě, Africe, Asii a Austrálii.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy