reklama

Pink (39) měla v neděli večer koncert na berlínském Olympijském stadionu.

Ještě předtím na instagramu zveřejnila fotografii svých dětí pobíhajících mezi 2711 betonovými bloky berlínského památníku nacistického vyvražďování Židů.

"Člověk, který to vytvořil, věřil, že děti jsou dětmi a pro mě je to oslava života po smrti. Prosím nechte si svou nenávist a odsudky pro sebe," napsala slavná zpěvačka v komentáři k fotografii. "Tyto dvě děti jsou vlastně Židé, stejně jako já a celá má rodina z matčiny strany," zdůraznila také Pink.

Terčem kritiky bývají lidé, kteří si u památníku pořizují veselá "selfíčka". Samotný tvůrce památníku, americký architekt Peter Eisenman, podle DPA prohlásil, že nemá problém s tím, když si na gigantickém stélovém poli hrají děti.

Také většina komentářů uživatelů instagramu k fotografii Pink je pozitivních. "Nevidím tu žádnou neúctu. Vidím krásnou fotografii, kontrast s vážností památníku. A nevinné děti, které běhají, hrají si (a pravděpodobně se smějí) jenom zdůrazňují hlubokou ztrátu," napsal jeden z uživatelů.

Jiná přispěvatelka však vyjádřila opačné mínění. "Nemysli si, že máš ve všem pravdu, když jsi slavná. Je neuctivé, když dovoluješ svým dětem, aby pobíhaly po místech, jako je toto," stojí v odsuzující poznámce.

Loading...

1 komentář (Poslední 16.07. 11:54) Napište svůj názor

reklama