reklama

Mezi návrhy Donalda Trumpa, které jsou mířeny proti muslimům, patří například zákaz jejich vstupu do země nebo „extrémní prověřování" těch, kteří chtějí do Spojených států přijít.

Toho jsou si vědomi i syrští uprchlíci, kteří do země přišli. „Se vší úctou vůči Donaldu Turmpovi, to, co říká, že špatné," uvedl jeden z nich a dodal, že se mu nelíbí, že Trump hází všechny muslimy do jednoho pytle s teroristy. „Volila bych tu ženu," dodává jeho manželka.

Trumpovi pak podle serveru vzkazují, že se do Ameriky přišli naučit anglicky, najít si práci a vybudovat tu nový život, kterého si tentokrát budou užívat v míru.

Syrští uprchlíci jsou podle serveru v Americe spokojení. „Američané by neměli mít žádný důvod se nás obávat, žádný důvod ke strachu," uvedl dále uprchlík a vysvětlil, že i před jejich příchodem již po boku Američanů žila celá řada muslimů. Uvedl také, že před příchodem do země s ním v Turecku 10krát hovořili američtí imigrační a bezpečnostní úředníci.

Spojené státy by dle svého tvrzení chtěly v roce 2017 přijmout až 100 tisíc uprchlíků. Ti by sem měli dorazit zejména ze Sýrie. Jak ale server podotýká, i tak budou USA zaostávat za svým severním sousedem, Kanadou.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama