Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kuriózní nehoda na bavorské dálnici. Řidič uhasil požár auta pivem

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Pivem uhasil řidič na dálnici v Bavorsku požár svého automobilu. Podle agentury DPA pohotově vytáhl několik lahví s pěnivým mokem ze svého vozu. Přivolaní hasiči už neměli co na práci, napsala agentura AP.

Motorista nejdřív zaznamenal podivné zvuky a u Hösbachu poblíž Aschaffenburgu zastavil v bezpečné zóně. Pod kapotou motoru hořelo. Muž tedy sáhl po pivu, které měl v kufru.

Policie ocenila jeho údajně perfektní reakci. K požáru, který se odehrál v úterý odpoledne, byli přivoláni i hasiči.

Mohli však už jen konstatovat, že řidič si poradil sám a nezanechal jim nic na práci.

Témata:  řidiči Německo pivo

Související

Aktuálně se děje

23. dubna 2026 18:23

Václav Moravec už je rozhodnutý, jak bude pokračovat v kariéře

Budoucnost Václava Moravce se řeší od chvíle, kdy oznámil odchod z České televize. Podle nejnovějších informací začíná být jasno, jaká bude. Známý novinář totiž učinil krok, který naznačuje, jak se rozhodl pokračovat v kariéře. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy