Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Osm lidí nepřežilo nehodu autobusu v USA. Farmáři jeli na melouny

Autobus, ilustrační foto
Autobus, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Tragická dopravní nehoda v úterý otřásla Spojenými státy americkými. Nejméně osm lidí nepřežilo srážku autobusu s velkým osobním automobilem u Orlanda na Floridě. 

O neštěstí informovaly agentura AP a televizní stanice Northeast Wisconsin News. Kromě osmi mrtvých utrpěly přibližně čtyři desítky lidí zranění. Autobus podle dostupných informací převážel 53 farmářů.

Místní policie uvedla, že autobus po srážce vybočil z dvouproudové silnice, která prochází podél farem, prorazil plot a následně se převrátil do pole. 

Farmáři mířili do města Dunnellon, kde plánovali sbírat melouny. Farma po dopravní nehodě na sociální síti Facebook uvedla, že z úcty k zesnulým a zraněným zůstane dnes zavřená. Tragédie je předmětem vyšetřování. 

Témata:  nehody autobusů Autobusy USA

Aktuálně se děje

18. června 2024 17:36

17. června 2024 18:30

Univerzita nesouhlasí s odložením případu střelby na FF UK

Univerzita Karlova (UK) v pondělí podá stížnost proti policejnímu usnesení o odložení případu tragického prosincového útoku v budově Filozofické fakulty. Při střelbě zemřelo 14 lidí.

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy

Ruská armáda, ilustrační foto

Ruští vojáci uřízli hlavu ukrajinskému vojákovi, tvrdí Kyjev

Ukrajinský generální prokurátor Andrij Kostin obvinil ruské invazní jednotky, že v Doněcké oblasti na východě Ukrajiny uřízly hlavu ukrajinskému vojákovi. Podle Kostina dostali ruští vojáci ve Volnovašském okrese od svých velitelů rozkaz, aby ukrajinské vojáky nezajímali, ale brutálně je zabili. Moskva se k těmto obviněním nevyjádřila.