Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Osm lidí nepřežilo nehodu autobusu v USA. Farmáři jeli na melouny

Autobus, ilustrační foto
Autobus, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Tragická dopravní nehoda v úterý otřásla Spojenými státy americkými. Nejméně osm lidí nepřežilo srážku autobusu s velkým osobním automobilem u Orlanda na Floridě. 

O neštěstí informovaly agentura AP a televizní stanice Northeast Wisconsin News. Kromě osmi mrtvých utrpěly přibližně čtyři desítky lidí zranění. Autobus podle dostupných informací převážel 53 farmářů.

Místní policie uvedla, že autobus po srážce vybočil z dvouproudové silnice, která prochází podél farem, prorazil plot a následně se převrátil do pole. 

Farmáři mířili do města Dunnellon, kde plánovali sbírat melouny. Farma po dopravní nehodě na sociální síti Facebook uvedla, že z úcty k zesnulým a zraněným zůstane dnes zavřená. Tragédie je předmětem vyšetřování. 

Témata:  nehody autobusů Autobusy USA

Související

Aktuálně se děje

27. prosince 2025 20:40

Silvestr nemusí být jen o televizi. Tipy, jak doma oslavit příchod nového roku

Oslava konce roku v pohodlí domova může být mnohem zábavnější a uvolněnější než v přeplněném klubu. Ať už plánujete bujarý večírek pro přátele, nebo klidný večer s rodinou, klíčem k úspěchu je dobrá příprava a nápaditý program. Tady jsou nejlepší tipy, jak si Silvestra doma užít naplno.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy