Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Po útočníkovi z Duisburgu pátrá policie, jeden zraněný je v ohrožení života

Německá policie
Německá policie
Foto: Pixabay

Německá policie dnes informovala o postupu vyšetřování úterního útoku ve fitness centru v Duisburgu. Jeden ze zraněných je po něm nadále v život ohrožujícím stavu. Zároveň probíhá pátrání po podezřelém muži.

K útoku došlo ve fitness centru na Schwanenstraße. Podle policejní zprávy byly zraněny čtyři osoby německého občanství ve věku 21, 24, 24 a 32 let. V tuto chvíli je jeden muž stále v ohrožení života.

Policie aktuálně hledá podezřelého. Podle popisu jde o asi třicetiletého muže normální postavy, který měří kolem 180 centimetrů. Během útoku byl oblečen v tmavém dlouhém svetru a tmavých kalhotách, na hlavě měl černou kšiltovku a nosil dlouhý černý plnovous.

K dispozici je zvláštní webová stránka, jejímž prostřednictvím je možné i anonymně poskytnout fotky, videa či písemné výpovědi, které by mohli pomoci ve vyšetřování případu.

Témata:  Německo policie Německo

Související

Aktuálně se děje

5:00

První předpověď počasí na příští víkend. Tropy se Česku vyhnou

V Česku dnes začíná meteorologické léto. Není tedy divu, že meteorologové už tuší, jak bude vypadat první letní víkend letošního roku. Tropických teplot se ve volných dnech nedočkáme, vyplývá z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy