Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie v Londýně našla čtyři ubodané lidi, domnělého pachatele zatkla

Britská policie, ilustrační fotografie
Britská policie, ilustrační fotografie
Foto: Reprofoto ČT

Britská policie uvedla, že v bytě na jihovýchodě Londýna v noci na dnešek nalezla čtyři ubodané lidi. Domnělého pachatele už zatkla.

Policisté byli na místo přivoláni před dnešní druhou hodinou ranní na základě oznámení o rušení nočního klidu. Uvnitř bytu našli tři ženy a jednoho muže, kteří podle policistů nejspíše utrpěli bodná poranění.

Všichni zemřeli na místě činu navzdory oživovacím pokusům.

Kvůli podezření z vraždy byl zatčen muž, přičemž oběti a podezřelý se podle metropolitní policie navzájem znali. Bližší informace o případu úřady zatím nesdělily.

Témata:  Velká Británie vražda policie Velká Británie

Související

Aktuálně se děje

20. června 2026 11:31

Anna K. konečně šťastná? Fanouškům se pochlubila zásadní životní změnou

Zpěvačka Anna K. se prostřednictvím sociálních sítí podělila se svými fanoušky o to, jak se v poslední době učí ve svém životě zpomalit. Přiznala, že cesta k nynější spokojenosti byla velmi trnitá a osud jí nejednou ukázal svou krutou tvář. Ze složitých životních zkoušek se však nehroutí a snaží se s nimi úspěšně bojovat, ačkoliv přiznává, že zvolnit zběsilé tempo je pro ni stále proces.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy