reklama

Podle mluvčí Smartwings Vladimíry Dufkové problém s cestujícím řešila posádka letadla před odletem z Katánie minulou sobotu. Cestující odmítal respektovat pokyny posádky a slovně ji a ostatní cestující napadal, proto se kapitán rozhodl pro návrat na stojánku. "Byla vyžádána asistence policie a agresivní cestující byl vyloučen z přepravy," sdělila mluvčí.

Izraelský pasažér podle svědků, jež citovala izraelská televize Channel 12, začal při startovacím manévru dělat potíže. V letadle Smartwings byl s manželkou a třemi dětmi, ale měli sedadla v odlišných řadách. Personál mu vysvětlil, že s tím něco udělá, až nastoupí všichni cestující.

Podle jednoho svědka bylo volné místo před tímto mužem a problém bylo možné vyřešit během chvilky.

Když se blížil vzlet letadla, začal muž trvat na tom, aby personál záležitost sedadel vyřešil hned. "Jestli nebudete sedět v klidu, dokud neodstartujeme, řeknu to kapitánovi a vysadíme vás," řekla mu letuška.

Svědek Asaf Sela sdělil, že letuška zašla do kokpitu, pilot osobně z kabiny nevyšel, letadlo se vrátilo a na palubě se objevilo pět policistů, kteří muže odvedli.

Loading...

2 komentáře (Poslední 22.10. 13:22) Napište svůj názor

reklama