Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

U břehů Turecka se potopila ruská nákladní loď

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: www.boston.com

U tureckého pobřeží Černého moře se potopila ruská nákladní loď. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na turecká státní média.

Záchranáři se nyní snaží pomoci asi 15 členům posádky, kteří uvízli na moři v trojici záchranných člunů.

Loď určená pro přepravu sypkého nákladu se potopila u pobřeží regionu Inkumu. Oběti na životech zatím nejsou hlášené a příčina neštěstí není jasná.

Guvernér turecké provincie Bartin Sinan Güner uvedl, že na záchraně námořníků se pracuje, počasí je však velmi špatné. V oblasti silně prší a sněží a fouká silný vítr.

Témata:  Turecko Rusko lodní doprava lodní havárie

Související

Aktuálně se děje

26. června 2026 19:39

Agáta Hanychová využila triumfu a opět se pustila do Koktové

Agáta Hanychová je po úspěchu na podcastových cenách na koni, což dokazují její vyjádření k umístění, které podle svých slov nečekala. Překvapivého triumfu zároveň využila k dalším neadresným výpadům vůči někdejší kamarádce Ornelle Koktové. Znovu totiž dala najevo, že nelituje konce jejich společného projektu. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy