Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Útok v Německu: Na nádraží zemřeli po útoku nožem dva lidé

Německá policie
Německá policie
Foto: Pixabay

Na vlakovém nádraží v západoněmeckém Iserlohnu dnes zemřeli po útoku nožem dva lidé. Podle policie se nejednalo o teroristický čin.

Útok se totiž odehrál po hádce tří lidí a šlo zřejmě o vyřizování účtů. Člověka podezřelého z vraždy už policisté zatkli, uvedla agentura DPA.

Konflikt na nádraží skončil smrtí muže a ženy, kteří utrpěli četná bodná zranění.

Policie poté nádraží uzavřela, na twitteru ale ujistila obyvatele, že jim nehrozí žádné nebezpečí, protože podezřelý byl zadržen.

Připravujeme podrobnosti

Témata:  Německo vražda policie Německo

Související

Aktuálně se děje

9. května 2026 5:00

Počasí o víkendu: Teploty opět porostou

Druhý květnový víkend slibuje příjemné jarní počasí, které bude přát výletům i venkovním aktivitám. Meteorologové předpovídají postupné oteplování a úbytek srážek, přičemž v neděli by rtuť teploměru mohla na vybraných místech pokořit i hranici letních pětadvaceti stupňů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

MV Hondius

Hantavirus zabíjel na lodi, může rozpoutat další pandemii?

Světové zdravotnické úřady jsou v pohotovosti kvůli nečekanému ohnisku hantaviru, které se rozšířilo mezi lidmi spojenými s výletní lodí MV Hondius. Světová zdravotnická organizace (WHO) potvrdila pět případů nákazy, přičemž existuje podezření, že se virus mohl šířit přímo mezi lidmi na palubě. Od poloviny dubna již v souvislosti s touto lodí zemřeli tři lidé.