požár hotelu Eurostars David v Praze

Požár hotelu Eurostars David v Praze

Identifikována je už čtvrtá oběť, která v pražském hotelu uhořela

Domov

Praha - Čtvrtou obětí, kterou si vyžádal sobotní požár hotelu v centru Prahy, byla Jihokorejka (20). Totožnost dalších tří zemřelých policisté potvrdili už dříve, všichni byli cizinci. Záchranáři vyšetřili po požáru 34 lidí, které hasiči vyvedli z hořící budovy. Dva lidi našli záchranáři bez známek života a další čtyři museli oživovat.

Požár hotelu Eurostars David v Praze

20 miliónů. Taková je škoda po požáru v pražském hotelu Eurostars

Domov

Praha - Škoda, kterou způsobil požár v hotelu Eurostars David v pražské Náplavní ulici, přesáhne podle odhadu 20 milionů korun. Na místě v sobotu zemřeli Němec (21) a o rok mladší Jihokorejka. V nemocnici pak těžkým zraněním podlehly dvě ženy, jejichž totožnost policisté stále zjišťují.

Aktuálně se děje

15. srpna 2025 16:03

Sabina z Bacheloru promluvila o rozchodu s Honzou. Odpustit mu nemohla

Příběh lásky Jana Solfronka a Sabiny Pšádové se začal psát v televizní reality show Bachelor, ale již několik týdnů je vztah této dvojice minulostí. Co se stalo? Podle blonďaté krásky se Honza dopustil něčeho, co mu nemohla odpustit. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy