reklama

Dostat se do svízelné finanční situace může každý z nás. Nedostatek financí může velmi negativně ovlivnit nejen naši psychickou stránku, nýbrž i naše vztahy v rodině. Malá měsíční výplata, vysoké nároky ze strany dětí, náhlé a nečekané výdaje a podobně, mohou velmi rychle zatočit s rodinnými financemi a vás jistě napadá otázka, kde vzít peníze navíc? Zadlužit se v dnešní době není příliš pozitivní, avšak není každá půjčka stejná. Pokud si vyberete vhodnou finanční instituci, můžete se zadlužit i rozumně a peníze ve vhodném termínu splatit.

Jak vybrat vhodnou půjčku?

Vždy se snažte vybírat pouze z institucí, které jsou osvědčené. Ne každá nebankovní společnost, jedná se svými klienty narovinu. Společnosti, které zavánějí lichvou, vám mohou přidělat více starostí nežli užitku. Od podobných společností se raději držte dále. Pokud se rozhodnete vzít si půjčku, může vám být ku pomoci například Tetička, nebankovní společnost, která vám půjčí 1.000 Kč i 8.000 Kč. Mimo jiné můžete s těmito penězi naložit podle svého. Půjčka od Tetičky je totiž neúčelová, tudíž je naprosto jedno, kam vypůjčené peníze investujete.

Vždy se zajímejte o poplatky navíc?

Ne každá půjčka je bezplatná. To znamená, že některé nebankovní společnosti nabízejí výhodné půjčky s nízkým RPSN, ovšem na druhou stranu k takto výhodné půjčce dostanete také poplatky navíc. Poplatky se poté vážou na sjednání dané půjčky, její vedení a v neposlední řadě vám společnost uštědří pár poplatků navíc v momentě, kdy budete například půjčku chtít předčasně splatit či si její splátku prodloužit. Tetička půjčka od vás ovšem žádné poplatky chtít nebude. Půjčka je zcela zdarma. Neplatíte za její zřízení, za vyřízení půjčky, která probíhá on-line a v neposlední řadě neplatíte ani za předčasné splacení půjčky či za prodloužení splatnosti vaší půjčky z toho důvodu, že nemáte momentální finance na její řádné splacení.

Půjčujte si v momentě, kdy víte, že budete schopni půjčku splatit v plné své výši

Někteří lidé si půjčují peníze velmi neuváženě. Půjčují si například na vánoční dárky a v lednu neví, jak se z dluhů vymotat. Uvazují se k několika společnostem najednou a poté netuší, kde vezmou na jednotlivé splátky, u kterých navíc roste úrok raketovým způsobem. Poté se dostávají do ještě větších problémů a akorát jim přibývají vrásky na čele. Pokud si chcete pořídit půjčku rozumně, půjčujte si peníze pouze v akutních případech. Pokud vás tedy postihnou nenadálé výdaje, je vhodné si vzít půjčku. To samé platí v případě, kdy se vám například rozbil domácí spotřebič, bez kterého se nelze obejít, jako například pračka, lednička, trouba a podobně. V těchto situacích je půjčka na místě. V opačných případech se vám může pořízení půjčky velmi nemile prodražit.

Jak požádat o půjčku u Tetičky?

O půjčku u Tetičky požádáte velmi snadno. Stačí jen, když vyplníte krátký on-line formulář, k jehož vyplnění vám postačí pouze váš občanský průkaz. Poté vás bude kontaktovat společnost a vyjedná s vámi další podrobnosti k půjčce. Do neuvěřitelných deseti minut poté obdržíte peníze na svůj účet. Tetička se svými klienty jedná na velmi solidní úrovni a vždy se jim snaží půjčku, co možná nejvíce přizpůsobit. Flexibilitu, absenci jakýchkoliv poplatků i možnost půjčovat si u společnosti i opakovaně, jistě oceníte.

K čemu peníze využít?

Jak již bylo řečeno v úvodu, je dobré se vždy zamyslet nad tím, proč si chcete peníze půjčit. Pokud jsou vaše důvody k tomu se rozumně zadlužit pádné, není nad čím dále přemýšlet. Půjčovat si ovšem na věci denní potřeby, není příliš od věci. Pokud tedy potřebujete finanční injekci z nějakého pádného důvodu, není rozhodně nad čím přemýšlet.

reklama