Články k tématu: Air France

Aerolinky ruší lety do Číny, do Hongkongu se zatím létá

30.01. 17:50

Britská letecká společnost British Airways dnes kvůli novému koronaviru až do konce února zrušila všechny přímé lety do pevninské Číny. K podobnému kroku přistoupily také francouzské aerolinky Air France, které ale prozatím zrušily spojení s Čínou jen do konce příštího týdne. Spojení s Hongkongem…

Napadli šéfy Air France, dostali podmínku

23.05. 19:12

Paříž - Podmínečné tresty od tří do čtyř měsíců vězení rozdal dnes odvolací soud v Paříži čtyřem bývalým zaměstnancům aerolinky Air France za napadení dvou funkcionářů společnosti při protestu v jejím sídle v říjnu 2015. Třem obžalovaným byl potvrzen původní trest z podzimu 2016, napsala agentura…

Konec Air France? Vláda ztrátovou firmu nehodlá zachraňovat

07.05. 09:48

Paříž - Francouzský ministr financí Bruno Le Maire varoval před možným zánikem letecké společnosti Air France v případě, že firma nepodnikne potřebné kroky k zajištění své konkurenceschopnosti. Air France se nyní potýká se stávkami zaměstnanců, kteří požadují zvýšení mezd, píše server BBC.

reklama

Šéf Air France skončil kvůli nedohodě se zaměstnanci

04.05. 20:19

Paříž - Zaměstnanci aerolinek Air France dnes překvapivě odmítli nabízenou dohodu o zvýšení platů. Šéf společnosti Jean-Marc Janaillac, který dohodou podmínil své setrvání ve funkci, v reakci na to oznámil rezignaci. Uvedla to agentura AFP.

Dopravu ve Francii ochromila stávka: Nejezdí polovina rychlovlaků, zrušeny byly i lety

24.04. 16:45

Paříž - Francii dnes zasáhla další stávka zaměstnanců letecké společnosti Air France a státních železnic SNCF, která v zemi značně zkomplikovala dopravu. Zrušeno bylo 30 procent mezikontinentálních spojů a 35 procent letů na střední vzdálenosti. V hangárech také zůstalo asi 20 procent letadel,…

Zaměstnanci Air France stávkují, doprava v zemi kolabuje

18.04. 17:43

Paříž - Zaměstnanci francouzských aerolinek Air France dnes druhým dnem stávkují za vyšší mzdy, zrušeno bylo 30 procent letů. Požadují šestiprocentní nárůst mezd s argumentem, že se jim nezvyšovaly od roku 2011. V zemi stávkují i železničáři a studenti.

V Kanadě musel nouzově přistát airbus, nad Atlantikem se mu poškodil motor

30.09. 21:19

Goose Bay - V Kanadě dnes nouzově přistál Airbus A380 společnosti Air France, nad Atlantikem se mu poškodil jeden z motorů.

Aerolinky kvůli Trumpovi odmítají pasažéry postižené migračním výnosem

29.01. 15:15

Paříž/Londýn/Frankfurt - Světové aerolinky začaly po migračním výnosu nového amerického prezidenta Donalda Trumpa odmítat pasažéry ze zemí, kterých se týká dočasný vstup na území USA.

Na palubě letadla honil myš. Let se opozdil o 48 hodin

29.08. 09:07

Paříž - Myš na palubě letadla společnosti Air France znažně zkomplikovala pasažérům cestu z Mali do Paříže. Spoj musel být odložen o dva dny.

Air France postihla stávka, Praha ruší lety do Paříže

27.07. 10:33

Paříž - V letecké společnosti Air France dnes začala týdenní stávka, část letušek a stevardů nesouhlasí s novou kolektivní smlouvou.

Letecká spoečnost Air France ve středu ruší většinu letů mezi Prahou a Paříží

26.07. 19:50

Praha - Kvůli stávce zaměstnanců letecké společnosti Air France-KLM budou ve středu zrušeny čtyři ze šesti letů mezi Prahou a Paříží.

V Air France začala stávka, piloti nepoletí čtyři dny

11.06. 10:07

Paříž - Piloti společnosti Air France dnes zahájili čtyřdenní stávku kvůli nesouhlasu s novým zákoníkem práce.

Ve Francii se bude stávkovat. Pilotům Air France se nelíbí nízké mzdy

30.05. 17:08

Paříž - Francie se musí připravit na další protest. Od pátku do neděle budou kvůli mzdám stávkovat někteří piloti Air France.

Airbus se před přistáním v Paříži málem srazil, s dronem

04.03. 16:55

Paříž - Let Airbusu A320 společnosti Air France z Barcelony do Paříže málem skončil tragédií. Během přípravy k přistání na letišti Roissy jen o vlásek unikl střetu s dronem. Odborníci už delší dobu varují, že jsou bezpilotní letouny novou hrozbou pro civilní stroje.

reklama
Fotogalerie