Články k tématu: Alexander Babiš

Česko už není pro Slovinsko mezi bezpečnými státy, rozjela se horečná jednání

Aktualizovali jsme 3.7.2020, 12:39, 03.07. 09:44

Slovinsko nemá podle premiéra Andreje Babiše (ANO) důvod k vynětí Česka ze seznamu bezpečných zemí v souvislosti s šířením nemoci covid-19. Vláda proto bude se slovinským kabinetem jednat o změně opatření. Babiš to řekl novinářům dnes ráno před odletem na jednání předsedů vlád zemí V4 ve Varšavě.…

Kyberútoky v době pandemie: Podle Babiše prasárna, NÚKIB vydal doporučení

17.04. 12:33

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) dnes vydal obsáhlejší doporučení pro zařízení, kterým může hrozit kybernetický útok. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí úřadu Radek Holý. NÚKIB ve čtvrtek varoval, že v Česku hrozí v nejbližších dnech útoky na počítačové systémy…

VIDEO: Xindl X si vystřeli z Babiše. Poslechněte si vánoční kol-EET-u

05.12. 13:49

Praha - Elektronická evidence tržeb v první fázi funguje už pět dní a kromě milionů účtenek zaslaných Finanční správě má také na svědomí krach podnikání některých restauratérů a hoteliérů. I na tento problém se zaměřil známý zpěvák Xindl X.

reklama

Babiš ani Zeman demokracii nerozbijou, tvrdí Vondra. Hrozba prý číhá na Západě

17.10. 13:23

Praha - Na mezinárodní konferenci Forum 2000 v Praze dnes vystoupil exministr obrany Alexandr Vondra. Podle jeho slov rezident Miloš Zeman ani předseda ANO Andrej Babiš nedokážou rozbít demokratický systém v Česku. Za vážnou hrozbu pro demokracii naopak označil současnou slabost Západu.

ČEZ už nebude dále vymáhat pětimilionovou náhradu po bratrovi Babiše

Aktualizovali jsme 28.5.2016, 21:17, 28.05. 13:34

Praha - Elektrárenská skupina ČEZ už nebude dál vymáhat pětimilionovou náhradu škody po Alexandru Babišovi, bratrovi českého ministra financí Andreje Babiše.

Babišův bratr byl zproštěn obžaloby z podvodu

25.05. 16:31

Praha – Alexander Babiš, bratr českého ministra financí Andreje Babiše, byl dnes zproštěn obžaloby z pětimilionového podvodu. Rozhodl o tom dnes bratislavský okresní soud.

reklama
Fotogalerie