Články k tématu: Anheuser-Busch InBev

Trumpovi fanoušci volají po bojkotu Budweiseru. Rozzlobila je nová reklama

05.02. 22:02

New York - Reklamní spot společnosti Anheuser-Busch InBev popudil příznivce amerického prezidenta Donalda Trumpa a volají po bojkotu piva Budweiser. Na twitteru se tak již objevil hashtag #boycottbudweiser.

O Plzeňský Prazdroj má zájem šest zájemců

08.11. 18:20

Londýn/Praha - O Plzeňský Prazdroj a další pivní značky prodávané pivovarským gigantem Anheuser-Busch InBev v souvislosti s převzetím konkurenta SABMiller se uchází nejméně šest zájemců z řad výrobců nápojů a finančních investorů. Agentuře Reuters to dnes řekly informované zdroje. Mezi uchazeče,…

Anheuser-Busch sníží počet zaměstnanců, o práci přijde 5500 lidí

26.08. 17:00

Brusel - Největší světový producent piva, nadnárodní společnost Anheuser-Busch InBev, po převzetí svého konkurenta SABMiller sníží počet zaměstnanců asi o tři procenta. Firma to dnes uvedla v dokumentech k návrhu transakce.

reklama

Budvar vyhrál dva soudní spory o ochranné známky v Itálii

23.08. 14:21

Praha - Budvar vyhrál dva soudní spory o ochranné známky v Itálii. Jeden vedl s konkurenčním belgicko-brazilským koncernem Anheuser-Busch InBev (ABI) a druhý s italskou firmou Birra Peroni Industriale.

Pivovaru Anheuser-Busch InBev kvůli akvizici prudce klesl zisk

29.07. 09:59

Brusel - Mimořádné náklady související s převzetím pivovaru SABMiller mají vážné ekonomické dopady na největší světový pivovar Anheuser-Busch InBev. Tomu ve druhém čtvrtletí prudce klesl čistý zisk na 152 milionů USD (3,07 miliardy Kč) z loňských srovnatelných 1,93 miliardy USD.

reklama
Fotogalerie