Články k tématu: bulvár

Johnny Depp versus bulvár. Zaútočil na manželku? Herec vypovídal u soudu

09.07. 15:42

Hollywoodský herec Johnny Depp dnes u soudu v Londýně popřel, že by v minulosti během pobytu na svém soukromém ostrově na Bahamách zaútočil na nyní již bývalou manželku Amber Heardovou. Depp tehdy na ostrově podstupoval léčení, aby se zbavil závislosti na lécích.

Herec Johnny Depp žaluje bulvární deník. Ostře sledovaný proces začal

07.07. 16:41

S černým šátkem zakrývajícím ústa a nos dnes přijel k soudu v Londýně hrdina Pirátů z Karibiku a hollywoodský herec Johnny Depp, také jeho bývalá manželka Amber Heardová dorazila kvůli pandemii nemoci covid-19 s červeným šátkem přes ústa a nos. Soud začal projednávat Deppovu žalobu na britský…

Meghan zatím marně válčí s bulvárem, prohrála první kolo soudu

01.05. 17:58

Londýnský vrchní soud dnes zamítl část žaloby vévodkyně Meghan proti vydavateli bulvárního listu Mail on Sunday. Rozhodl, že nedělník nenarušil svými články soukromí manželky prince Harryho.

reklama

Harry a Meghan se dopálili. Bojkotují bulvár kvůli chlípným pomluvám

20.04. 10:44

Britský princ Harry s manželkou Meghan přerušili veškerou spolupráci se čtveřicí britských bulvárních médií. V dopise listům The Sun, Daily Mail, Daily Express a Daily Mirror oznámili, že jim nebudou kvůli jejich "překrouceným, nepravdivým a útočným" článkům poskytovat žádné informace či fotografie.

Rána pro bulvár. Dagmar Havlová vysoudila obří sumu za lživé články o milenci

Aktualizovali jsme 20.8.2019, 22:44, 20.08. 14:35

Pražský vrchní soud dnes přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného od vydavatelství Bauer Media za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel. Verdikt je pravomocný.

Spor o lechtivé fotky vévodkyně Kate: Bulvár nesouhlasí s pokutou, i Meghan seprý předváděla

13.06. 17:36

Paříž - Ve francouzském Versailles dnes začal odvolací soud v kauze fotek polonahé Kate Middletonové, vévodkyně z Cambridge. Novináři i samotný časopis Closer usilují o podstatné snížení odškodného a pokut v celkové výši 200.000 eur (5,1 milionu korun).

Karel Gott zuří: Jsem svéprávný člověk! A povolal armádu právníků

Aktualizovali jsme 18.12.2017, 22:01, 17.12. 10:46

Praha - Zpěváka Karla Gotta, který nedávno překonal rakovinu, se pořádně naštval. Stěžuje si, že některá média o něm a jeho manželce Ivaně šíří nepravdivé informace. Rozhodl se proto vše řešit přes právníky. A svým příznivcům prostřednictvím sociálních sítí vysvětluje, jak je to ve skutečnosti.

Bulvární novináři musí kvůli polonahé Kate zaplatit miliony na pokutách a odškodném

Aktualizovali jsme 5.9.2017, 23:04, 05.09. 16:45

Nanterre (u Paříže) - Francouzský soud dnes rozhodl, že novináři bulvárního časopisu Closer, kteří se podíleli na zveřejnění fotek polonahé vévodkyně z Cambridge, musí zaplatit na pokutách a odškodném 200.000 eur (5,4 milionu korun).

Dost nenávisti vůči menšinám, uprchlíkům a muslimům. Britští studenti chtějí zakázat bulvár

18.11. 16:20

Londýn - Studenti Městské univerzity v Londýně, vysoké školy s jedním z nejprestižnějších žurnalistických oborů v zemi, se bouří proti bulváru. Prý by se měl zakázat, protože podporuje nenávist vůči menšinám, uprchlíkům a muslimům.

Kardashianová podala žalobu na bulvár. Prý se měla pokusit o pojišťovací podvod

12.10. 16:45

New York - Americká celebrita Kim Kardashianová podala žalobu na bulvární online magazín MediaTakeOut.com. Ten napsal, že se pokusila o pojišťovací podvod.

Sexem jsem si nevydělávala, zlobí se manželka Trumpa a žaluje média

02.09. 08:48

Washington - Melania Trumpová zažalovala britský bulvární deník Daily Mail. Ten napsal, že si současná manželka republikánského kandidáta na post prezidenta USA přivydělávala v 90. letech jako placená sexuální společnice.

Přistižen při činu: Bulvár nachytal Zemana, jak porušuje zákon

Aktualizovali jsme 4.7.2016, 15:20, 04.07. 08:40

Praha - Prezident Miloš Zeman tráví dovolenou, jak už u něj bývá zvykem, na Vysočině. Bulvár ho ale nachytal, jak porušuje zákon.

reklama
Fotogalerie