Články k tématu: Hawai

Havaj žije kauzou šíleného Čecha. Z jeho chování a zločinů mrazí

Aktualizovali jsme 21.1.2020, 21:54, 21.01. 12:40

Na Havaji po nedělním řádění muže českého původu, který zastřelil dva policisty a zřejmě způsobil rozsáhlý požár, pohřešují majitelku domu, která Čecha nechávala zdarma v objektu bydlet výměnou za údržbářské práce. Policie předpokládá, že zůstala v domě, který zcela shořel, napsala dnes agentura AP.

Havaj zasáhlo zemětřesení o síle 6,9 stupně

05.05. 08:27

Honolulu - Havajské ostrovy zasáhla v pátek dvě zemětřesení, z nichž to druhé, silnější dosáhlo intenzity 6,9 stupně. Informovala o tom v noci na dnešek americká geologická služba USGS.

Na Havaji se poprvé rozezněly sirény varující před jaderným útokem

02.12. 10:00

Honolulu (USA) - Americký stát Havaj v pátek poprvé od konce studené války otestoval systém varování před jaderným útokem. Havajské úřady se rozhodly obnovit pravidelné měsíční testy systému v souvislosti s rostoucí severokorejskou jadernou a raketovou hrozbou, napsal dnes zpravodajský server BBC…

reklama

Havaj je v pozoru: Po testu severokorejské rakety oživuje varovný systém ze studené války

01.12. 08:04

Honolulu (USA) - Havajské úřady se rozhodly oživit letitý varovný systém z dob studené války, který měl upozorňovat obyvatelstvo na možný jaderný úder nepřítele. Napsala to agentura AP.

Ráj v Havaji končí? Turistickému letovisku hrozí zkáza

23.07. 15:16

Havajské ostrovy sáhly po nové kampani, která má za cíl připravit obyvatele tichomořského souostroví na možný úder ze strany Severní Koreje. Režim Kim Čong-una totiž dychtivě vyvíjí mezikontinentální střely, jednu už režim úspěšně otestoval začátkem měsíce. Někteří Havajané se obávají, že opatření…

reklama
Fotogalerie