Články k tématu: kamery

V Polsku natočili reportáž neonacistech, teď čelí televize vyhrožování

25.11. 21:01

Polská zpravodajská televize TVN, vlastněná americkou firmou, si dnes postěžovala, že čelí zastrašování. Stalo se tak poté, co prokuratura předvolala jejího kameramana jako podezřelého z propagování nacismu.

Škola studenty sleduje systémem pro rozpoznání obličeje, má odhalit jejich aktivistu

17.05. 21:50

Peking - Studenty jedné ze středních škol v Číně budou ve třídě sledovat kamery se zabudovanou technologií pro rozpoznávání obličeje. Zařízení má sledovat chování studentů, vyhodnocovat jejich aktivitu i míru jejich soustředění, napsala dnes agentura Reuters.

Německé příhraničí budou střežit kamery

18.04. 21:10

Drážďany - Saská zemská vláda dnes představila návrh nového policejního zákona, jenž má policii mimo jiné umožnit instalaci zařízení na rozpoznávání obličejů ve vzdálenosti do 30 kilometrů od hranic s Českou republikou a Polskem.

reklama

Zvrhlého francouzského "filmaře" zatkla policie. Natáčel si nájemníky i ve sprše

05.01. 11:29

Paříž - Francouzská policie zatkla 45letého muže, jenž potají natáčel hosty svého bytu, který pronajímal přes platformu Airbnb. Hrozí mu až rok vězení. Oběti se navíc zřejmě budou domáhat odškodnění za morální újmu.

Firmy si mohou jednání natáčet, rozhodl NSS

15.08. 15:17

Brno - Firma si může natáčet jednání s klientem, pokud reálně hrozí napadení, konflikt nebo pozdější obvinění zaměstnanců podniku z přestupku či trestného činu. Připustil to dnes Nejvyšší správní soud.

reklama
Fotogalerie