Články k tématu: kauza: steyr - pandur

Lobbista Dalík byl propuštěn z vězení, před novináři nakvap ujel

18.11. 14:40

Marek Dalík po 2,5 roce opustil vězení ve Znojmě, v němž byl za podvod při nákupu obrněných transportérů Pandur pro českou armádu. V polovině trestu ho podmíněně propustil znojemský okresní soud. Čtyřiačtyřicetiletý lobbista dnes kolem 13:00 opustil věznici, nasedl do přistaveného černého jeepu, s…

Lobbista Marek Dalík má dnes nastoupit do ruzyňské věznice

06.11. 09:47

Praha - Marek Dalík by měl dnes do 16:00 nastoupit do ruzyňské věznice. Lobbista byl odsouzen k pěti letům vězení v souvislosti s nákupem obrněnců Pandur. Dalík vinu dlouhodobě odmítá.

Lobbista Dalík musí do věznice nastoupit nejpozději 6. listopadu, odsedět si má pět let

24.10. 11:11

Praha - Lobbista Marek Dalík by měl nastoupit do vězení nejpozději 6. listopadu. Má si odpykat pětiletý trest za případ související s nákupem obrněnců pandur.

reklama

Dalík zaplatil čtyřmilionovou pokutu a dovolal se k Nejvyššímu soudu

09.09. 08:32

Praha - Marek Dalík už zaplatil čtyři miliony jako trest, který mu soud uložil společně se čtyřletým vězením. Lobbista se už také dovolal k Nejvyššímu soudu, stejně jako nejvyšší státní žalobce Pavel Zeman.

Lobista Dalík dostal nízký trest, tvrdí Zeman. Podal kvůli tomu dovolání

02.09. 15:08

Brno - Lobista Marek Dalík dostal čtyři roky v kauze Pandur a ve čtvrtek nastoupil do vězení. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podal dovolání, v němž zpochybňuje výši uloženého trestu.

Lobbista Dalík musí nastoupit do vězení nejpozději 1. září, odpyká si čtyřletý trest

24.08. 12:34

Praha - Lobbista Marek Dalík dostal letos na konci května čtyři roky v kauze související s nákupem obrněnců pandur, do vězení by měl nastoupit nejpozději 1. září.

Dalíkovi se do vězení nechce. Právníci podali dovolání k soudu

21.07. 13:01

Praha - Advokáti lobbisty Marka Dalíka, který si má za korupci při nákupu pandurů odpykat čtyři roky ve vězení, podali dovolání k Nejvyššímu soudu.

reklama
Fotogalerie