Články k tématu: Láska

Jak poznáte, že jste potkali toho pravého? Odborníci sestavili 4 otázky, po kterých to zjistíte

Aktualizovali jsme 13.8.2018, 14:05, 12.08. 07:15

Jak poznat, že jste v partnerském vztahu skutečně s tím pravým nebo tou pravou? Zamyslete se nad čtyřmi základními aspekty spokojeného partnerského vztahu. Pokud váš protějšek odpovídá všem čtyřem předpokladům, můžete být zcela v klidu.

Nesnášíte svého partnera? Vydržte to a budete ho milovat, je pro vás nejlepší volba, radí vědci

10.07. 17:09

Jste se svým partnerem či manželem už nějakou dobu a vypracovala jste si na něj alergii? Nemůžete ho už ani cítit a je pro vás těžké být s ním v jedné místnosti? Podle odborníků je potřeba jediné - vydržet to. Vyplatí se to.

Chuť na milování v létě stoupá. Co ji ale zabíjí?

01.07. 07:19

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky dostatku slunečního záření i hormonům, přílišné horko chuť na sex naopak zabíjí. Lidé na letních dovolených se sexuálním hrátkám navíc oddávají častěji než doma, více experimentují a rostou i jejich sklony k nevěře. V…

reklama

Láska je závislost? Podle vědců by se z ní lidé měli léčit

03.05. 21:43

MAGAZÍN – Říká se, že láska je jako droga. A jakkoliv dramaticky to může znít, podle vědců toto tvrzení není daleko od pravdy. Láska totiž opravu může být „návyková“ a je třeba se z ní vyléčit.

Máj je lásky čas? Na 1. května mladí utrácejí za dárky méně než na Valentýna

30.04. 13:17

Praha - 1. květen není pouze Svátek práce, ale i svátek zamilovaných. Češi ovšem za šperky či květiny utrácejí mnohem méně než v únoru na Valentýna.

Zlomené srdce? Bolí i fyzicky, lze na něj dokonce zemřít

29.04. 17:39

MAGAZÍN – Často slýcháváme příběhy o starých párech, ve kterých partneři zemřeli velmi brzy po sobě - i když k tomu neexistovaly žádné zdravotní důvody. Běžně se říká, že to bylo v důsledku zlomeného srdce. Existuje pro toto tvrzení nějaký reálná důkaz, nebo jde jen o romantický nesmysl?

Hledání dokonalého protějšku vás může přijít draho

27.04. 15:39

Internetové seznamky často lákají nové zákazníky, aby vyzkoušeli jejich služby na měsíc za snížený poplatek. Že je ale potřeba se po zkušebním měsíci zase aktivně odregistrovat, zjistí zákazník většinou až ve chvíli, kdy mu z účtu odputují peníze za další členské období. Z romantického snu se tak…

Odpuštění jako hnací motor ekonomiky? Vědci došli k nečekaným závěrům

29.10. 15:58

Řím - Studie italské Katolické univerzity Svatého srdce ukázala, že hnacím motorem ekonomiky je odpuštění. Odborníci opakovaně testovali narkomany, vězně a děti žijící ve válečných zónách.

reklama
Fotogalerie