Články k tématu: Mariánské Lázně

Policie obvinila řidiče, který srazil v Mariánských Lázních chodce

01.04. 15:02

Mariánské Lázně - Řidič (55), který v pátek srazil dva chodce v Mariánských Lázních, byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a usmrcení z nedbalosti. V případě odsouzení mu hrozí až osm let za mřížemi.

Tragédie v Mariánských Lázních: Řidič srazil na přechodu několik chodců, jeden zemřel

30.03. 15:11

Mariánské Lázně - Řidič v Mariánských Lázních dnes srazil několik chodců na přechodu. Jeden člověk zemřel, další byl s vážnými zraněními letecky transportován do nemocnice v Plzni.

Hasiči po třech dnech ukončili pátrací akci ve zříceném hotelu v Mariánských Lázních

10.01. 14:46

Mariánské Lázně - Hasiči dnes ráno po třech dnech ukončili zásah ve zřícené části bývalého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních. Sutiny prohledávali kynologové se speciálně vycvičenými psy, kteří označili místo, kde by pod závalem mohli být lidé. Nikdo ale nalezen nebyl.

reklama

Pod sutinami hotelu v Mariánských Lázních je zřejmě zavalený člověk, psi označili místo

08.01. 15:09

Mariánské Lázně - Hasiči dál hledají trosky zadního traktu bývalého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních. Na místě jsou kynologové se psy, cvičenými na prohledávání sutin. Čtyři ze pěti označili místo, kde by se mohl někdo nacházet.

V Mariánských Lázních spadl strop hotelu, hasiči prohledávají sutiny s cvičenými psy

07.01. 17:09

Mariánské Lázně - V opuštěném bývalém hotelu Kavkaz na Goethově náměstí v Mariánských Lázních se dnes v prvním patře zřítila část stropu. Na místo jeli i kynologové se speciálně vycvičenými psy na vyhledávání lidí v sutinách.

reklama
Fotogalerie