Omán

Írán

Nový íránský vůdce se připomněl. Izrael obvinil z triku

Nový íránský duchovní vůdce Modžtaba Chameneí se znovu ozval. U příležitosti oslav perského nového roku zveřejnil obsáhlý vzkaz, který odvysílala státní televize. Vrací se v něm k úmrtí svého otce. Zároveň tvrdí, že Írán neútočil na Turecko a Omán. 

Ilustrační foto

Zemřel jeden z nejdéle vládnoucích monarchů. Omán truchlí

Svět

Ve věku 79 let zemřel v pátek večer ománský sultán Kábus bin Saíd, který patřil k nejdéle vládnoucím panovníkům světa. Oznámila to dnes časně ráno ománská státní televize. Na trůnu ho údajně vystřídal jeho bratranec, působící doposud jako ministr kultury, Hajsám bin Tárik Saíd.

Aktuálně se děje

30. března 2026 10:41

Dáda Patrasová zase děsí příznivce. Slováček přiznal, že byla v nemocnici

Dagmar Patrasovou čekali lidé na křtu nové knížky, která vznikla o její zesnulé dceři Anně Slováčkové. Na místě ji omluvil její manžel Felix Slováček. Jako důvod absence zmínil zdravotní problémy. Co nového o nich víme? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy