Články k tématu: Penny Market

Velikonoce se blíží. Budou mít obchody otevřeno? Nouzový stav mění situaci

03.04. 15:35

Pokud by na Velikonoční pondělí platil nouzový stav, budou moci být otevřené i prodejny nad 200 metrů čtverečních. Nadále by ale platila opatření vlády a ministerstva zdravotnictví týkající se zákazu maloobchodního prodeje. Výjimka by se tak vztahovala především na potravinářské řetězce, které by…

České celebrity zachraňují: Zagorová, Kohák, Chinaski...

23.07. 13:31

Anna K., Lucie Borhyová, Chinaski, Jakub Kohák, Janek Ledecký nebo Hana Zagorová, ti všichni se rozhodli zapojit do kampaně bojující proti zbytečnému plýtvání plasty.

Penny Market klame zákazníky? Inspekce odhalila, že výrobky měly méně masa

Aktualizovali jsme 17.5.2018, 22:16, 17.05. 18:24

Brno - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila u některých masných výrobků v Penny Marketu podstatně nižší obsah masa, než bylo uvedeno na obalu. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí inspekce Pavel Kopřiva. Podle něj výrobce klamal ohledně složení, inspekce nařídila závadné šarže…

reklama

Inspekce odhalila falšování masa v konzervách z Penny.

05.04. 18:14

Praha - Systematické falšování mimořádného rozsahu zjistili inspektoři Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) při kontrole masných výrobků uváděných na trh jako tzv. „Jedinečná nabídka“ v letákové akci prodejce Penny Market v březnu 2018. Konzerva je vyrobená v Polsku.

Chystáte se nakupovat na Štedrý den? Roste počet obchodů, které budou mít zavřeno

23.12. 13:05

Praha - V Česku přibývá obchodů, které mají na Štědrý den zavřeno. Letos poprvé zavře 24. prosince Penny market, nenakoupíte ani v prodejnách IKEA, Kika, Sconto nábytek, hračkářství Hamleys či XXX Lutz. Ještě před deseti lety měla většina řetězců otevřeno do 16 či 17 hodin. Na první a druhý svátek…

Nebezpečné rozinky: Inspekce nařídila společnosti Penny zákaz prodeje

21.12. 14:46

Praha - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zakázala společnosti Penny Market prodávat rozinky značky ENSA v balení 500 g, označených datem minimální trvanlivosti do 31. 7. 2017, šarže: E03160323C. Byl v nich více než třikrát překročený limit ochratoxinu.

Práce v českých supermarketech: Co se skutečně děje mezi zaměstnanci a vedením?

19.08. 10:06

Praha - Soud minulý týden rozhodl, že třem manažerům diskontního řetězce Penny Market musí vedení proplatit více než milion korun za neuznané přesčasy. Jeden ze žalujících zaměstnanců nyní prozradil, co vše se v obchodě dělo.

Pozor na kuřecí játra z Penny Marketu, byla kontaminována, tvrdí SZPI

09.08. 13:38

Brno - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) dnes informovala, že hluboce zmrazená kuřecí játra z Penny Marketu byla kontaminována žlučí.

reklama
Fotogalerie