Články k tématu: Rachmat Akilov

Terorista, který vraždil ve Stockholmu, dostal doživotí

07.06. 16:10

Stockholm - Uzbek Rakhmat Akilov (39), který vjel loni 7. dubna náklaďákem na nákupní třídu ve Stockholmu a zabil pět lidí, dnes dostal doživotí. Islamista se k teroru přiznal. Podle svých slov chtěl potrestat Švédsko za účast v mezinárodní koalici proti Islámskému státu (IS).

Ve Švédsku začal proces s žadatelem o azyl z Uzbekistánu. Vjel do lidí a pět jich zabil

13.02. 12:59

Stockholm - Ve švédské metropoli začal proces s neúspěšným žadatelem o azyl z Uzbekistánu, který loni 7. dubna vjel nákladním autem do davu lidí na rušné nákupní třídě Drottninggatan v centru Stockholmu. Atentát si vyžádal pět obětí a 14 zraněných.

Teroristovi Akilovi, který útočil ve Stockholmu, hrozí doživotí. Do bomby přidal šrouby a čepele nožů

30.01. 16:38

Stockholm - Uzbecký občan, který loni 7. dubna vjel nákladním autem do davu lidí na rušné nákupní třídě ve Stockholmu, byl obviněn z terorismu. Švédská prokuratura pro něj žádá doživotní trest.

reklama

Útočil ve Stockholmu duševně narušený jedinec? Lékařská zpráva prozradila víc

12.05. 10:14

Stockholm – Dne 7. dubna 2017 došlo ve švédské metropoli k teroristickému útoku. Útočník ukradl automobil určený k převozu piva a najel do davu lidí na ulici Drottninggatan v centru Stockholmu. Při útoku byli zabiti 4 lidé a 15 dalších bylo zraněno. Soudí experti ten vydali zprávu, která se týká…

Jak dlouho bude Evropa trpět teroristy mezi migranty?

Aktualizovali jsme 14.4.2017, 12:41, 12.04. 21:49

GLOSA - Stockholm, Berlín, Charleroi. Tato města mají jedno společné – došlo v nich k útokům, které spáchali nelegální migranti. Všichni měli být vyhoštění, tato snaha ale zůstala pouze na papíře. A to i přes silácká prohlášení některých politiků, podle kterých je třeba se s nelegály nemazlit a…

reklama
Fotogalerie