Články k tématu: zajímavosti

Láska překoná všechny překážky? Žena se pokusila kuriozně propašovat svého přítele z vězení

11.01. 10:07

Caracas - Milenec 25leté Venezuelanky skončil ve vězení, což se jí nelíbilo. Rozhodla se proto, že svého vyvoleného propašuje na svobodu v kufru. To nebyl zrovna nejlepší nápad.

VIDEO: Leták s černochem z Lidlu objevil i Hitler. A pořádně se naštval

Aktualizovali jsme 6.1.2017, 22:38, 06.01. 19:00

Praha - Parodie vytvořená pomocí záběrů z filmu Pád Třetí říše nejsou v Česku ničím novým. Fanoušci prakticky jakékoliv události neváhají a do několika hodin jsou schopni vymyslet a vytvořit titulky, které naváží na legendární scénu z filmu popisujícího konec nacistického vůdce Adolfa Hitlera.…

VIDEO: Moře vyplavilo na německý ostrov plastová vajíčka a kostky lego, děti se radují

05.01. 16:02

Berlín - Následkem ničivé bouře Axel, která ve středu zasáhla sever a východ Německa, se na pobřeží ostrova Langeoog dostaly tisíce plastových vajíček a také veliké množství kostek lego. Děti jsou nadšené, starosta už ale méně.

reklama

VIDEO: Na malé dítě spadla komoda. Jeho bráška udělal neuvěřitelnou věc

05.01. 11:47

Salt Lake City - Malé děti někdy umí opravdu překvapit, o to více, když jsou jim pouhé dva roky. Přesně tolik je dvojčatům na záběrech, ze kterých v první chvíli mrazí. Na jedno z dětí totiž spadne komoda a přimáčkne ho k zemi. Jeho bráška naštěstí i v takto nízkém věku ví, jak zareagovat, a svého…

VIDEO: Dívku na pláži zasáhl blesk

05.01. 11:02

Procházka po pláži je v bouřce velice nebezpečná. A jak dokazuje video z brazilského Sao Paula, může se během okamžiku změnit v horor. Své o tom ví pětadvacetiletá Taline Camposová, kterou během procházky po pláži Itanhaém zasáhl blesk. Ze záběrů je přitom jasně partné, že poblíž bylo několik…

Ve švédském královském paláci straší? Panovnice promluvila o přízracích

05.01. 10:08

Stockholm - Švédská panovnice Silvia (73) věří, že v královském paláci Drottningholm straší. Duchové se podle ní ale přátelští.Její sestra Christina s tvrzením o přízracích souhlasí.

Z fastfoodu lékarna? Zákaznice si k dodávce jídla objednala léky, podnik jí vyhověl

03.01. 09:18

Belfast - Provozovna rychlého občerstvení v severoirském Belfastu se na okamžik proměnila v lékárnu. Nachlazená žena si k dodávce jídla domů poručila i léky, podnik jí vyhověl.

Lékaři pacientovi vyoperovali z břicha velké nůžky. Neuvěříte, jak dlouho je tam měl

03.01. 08:14

Hanoj - Jistý Vietnamec skončil po dopravní nehodě v nemocnici. Ačkoli neutrpěl žádná vážná zranění, ultrazvuk přesto odhalil velmi podivnou věc. Muž měl v břiše 15centimetrové nůžky.

Kurátoři odhalili tajemství rázného hlasu expremiérky Thatcherové

Aktualizovali jsme 2.1.2017, 16:00, 02.01. 12:41

Londýn - Kurátoři v Muzeu Victoria & Albert, kteří připravovali k vůbec prvnímu veřejnému vystavení sbírku oblečení britské expremiérky Margaret Thatcherové, objevili dvě malé pastilky proti kašli v saku, které na sobě měla na konferenci Konzervativní strany v roce 1987 v Blackpoolu. Tajemství…

VIDEO: Unikátní dokument. Filmař si nechal ukrást mobil, pak sledoval, kam putuje

02.01. 10:40

Amsterdam - K natočení filmu může umělce inspirovat cokoli. Mladý Holanďan Anthonyho van der Meer si nechal záměrně ukrást mobilní telefon, aby mohl natočit snímek o zloději. Film má zároveň varovat neopatrné uživatele moderních technologií.

Bookmakeři mají žně: Vsadit si můžete na Zemana i Putina

30.12. 13:09

Praha – V dnešní době se dá vsadit téměř na cokoliv. Tento rok si mohli lidé díky sázkovým kancelářím vsadit nejen na sportovní utkání, ale také třeba na to, kdo vyhraje americké prezidentské volby, nebo jestli si Britové odhlasují odchod z Evropské unie. A na co si budou moc zájemci vsadit v roce…

VIDEO: Jak se tvoří umělecké dílo? Svatební dort ozdobíte za pár minut

28.12. 19:30

Londýn - Cukrářské výrobky jsou dobré nejen chuťově, ale i na pohled. Obzvlášť to platí o svatebních dortech, jejichž příprava rozhodně není jednoduchá. Stejně složité je i samo zdobení. Podívejte se, jak v praxi probíhá.

VIDEO: TV moderátorku zabrala kamera u průhledného stolu. Ukázala vše

Aktualizovali jsme 27.12.2016, 22:31, 26.12. 18:59

Italská televizní novinářka Costanza Calabreseová se nechtěně stal známou i mimo svou rodnou zemi, když u průhledného skleněného stolu četla zprávy. Costanza si zřejmě neuvědomila situaci a pod průhledným stolem rozkročila nohy. Divákům se nabídla možnost podívat se na její rozkrok.

VIDEO: Unikátní návod učí Japonce, jak používat záchod. K čemu slouží dva toaletní papíry?

27.12. 12:11

Tokio - Japonský operátor NTT DoCoMo učí Japonce, jak používat toaletu. Využívá k tomu nové propagační video, na kterém se místo jednoho toaletního papíru objevují hned dva. Ten druhý slouží na čištění displeje vašeho mobilního telefonu.

Hodinky, automobily, hroznýš. ÚZSVM nabízí k prodeji kuriozity, zájem je velký

26.12. 10:03

Praha - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) začal letos v létě na facebooku publikovat seriál o zajímavých předmětech a příbězích, s nimiž se pracovníci úřadu setkali.

Byrokratická kuriozita: Británii křižují tajemné vlaky duchů

Aktualizovali jsme 25.12.2016, 21:36, 25.12. 09:54

Londýn - List The New York píše o tazvaných vlacích duchů, které jezdí po Británii. V tomto případě však nejde o horor, nýbrž byrokatickou kuriozitu. Ač to zní neuvěřitelně, prázdné vlaky jsou vypravovány, aby se ušetřily peníze.

Hromadné sňatky robotů a lidí? Expert chce prosadit neobvyklý zákon

22.12. 15:38

Londýn - David Levy, autor veleúspěšné knihy Láska a sex s roboty, uvedl, že lidé by mohli s roboty dokonce vychovávat i děti. Zapřísáhlý fanatik robotů však má i jiné odvážné ambice. Chce také prosadit zákon, kdy budou uzavírat sňatek dva muži a dvě ženy současně.

Naštvaný Izrael: Ministr varuje před koblihami během chanuky

22.12. 10:03

Jeruzalém - Židovský svátek chanuka letos začne o soumraku 24. prosince a potrvá do 1. ledna. Izraelský ministr zdravotnictví při svém boji proti nezdravé stravě rozladil veřejnost výzvou, aby se vyhnula sladkým koblihám, které ke svátku světel neodmyslitelně patří.

Island se naštval na moderátora počasí, TV dostala řadu stížností

22.12. 08:45

Reykjavík - Islandská televize RÚV dostala mnoho rozzlobených dopisů kvůli předpovědi počasí. Jeden z modeátorů totiž na obrazovce opakovaně svým tělem zakrýval část mapy s východem země.

Duchovní antény: Úřady povolily knězi mít na fotce v řidičáku kozí rohy

21.12. 09:16

Washington - Pohanský kněz Phelan Moonsong může mít na fotografii v řidičském průkazu na hlavě kozí rohy, povolily úřady amerického státu Maine. Rohy mu slouží jako "duchovní antény".

VIDEO: Z těchto záběrů se vám zamotá hlava. Kluzistě leží stovky metrů nad zemí

19.12. 15:53

Moskva - Nejvýše položené kluziště na světě se nachází v ruské metropoli a je určeno jen pro opravdu otrlé. Je totiž umístěno ve výšce 354 metrů nad zemí. Nachází se na střeše jednoho z moskevských mrakodrapů a záběry pořízené dronem ukazují nejen ledovou plochu, ale i krásy noční Moskvy.

Seniorka přežila tři dny v krutém mrazu, našli ji v bezvědomí

19.12. 11:53

Sarajevo - Jako zázrakem přežila 80letá seniorka na východě Bosny tři dny a dvě noci venku v mrazu, kdy teplota klesala k minus 16 stupňům Celsia.

VIDEO: Šílený Santa Claus unáší děti. Nový hit internetu

18.12. 15:13

New York - Vánoce jsou spojeny nejen s dárky a pohodovou atmosférou, ale i s nevinnými žerty a vtípky. Alespoň tak je prezentují následující záběry, které za necelé dva dny zhlédly více než dva miliony lidí. A věřte, že takového Santu byste opravdu potkat nechtěli.

VIDEO: Tisíce mrtvých, miliony lidí bez domova. 10 nejhorších zemětřesení v dějinách

17.12. 18:13

Londýn - Ničivé zemětřesení na Haiti po sobě v roce 2010 zanechalo více než 200 tisíc obětí a přes milion lidí skončilo bez domova. V historii se ale podobných katastrof odehrálo víc, a nyní se můžete podívat na ty největší z nich.

reklama
Fotogalerie