reklama

Zjistěte, které kousky jsou pro letošní šatník jako dělané. Ukážeme vám vládnoucí trendy a poradíme, kde si vše potřebné nakoupit s báječnou slevou.

Nabírané rukávy nepatří jen do doby dávno minulé

Zatímco Instagram a další platformy dobývá cottage styl, klasickým obchodům s oblečením vévodí tak trochu retro. Nabírané rukávy, volány a další výrazné prvky opravdu na všech frontách – neuplatňují se totiž jen na šatech nebo halenkách. Najít je můžete i na svetrech, overalech a dalších netradičních kouscích.

A rozhodně nejde o samoúčelný trend. Jakmile je obléknete, zjistíte, že vám mohou pomoci vytvarovat nesouměrnou postavu nebo přitáhnout pozornost na místa, která se vám líbí nejvíce. Proč nebýt přitažlivá, když to jde?

Náš tip: Pořiďte si báječné kousky s příjemnou slevou díky https://buykers.cz/slevove-kody/answear.

Kardigany a sáčka ve všech provedeních

Tohle oblečení je stylové, slušivé a vyloženě ženské. Užijete ho na pracovních cestách, na „tour de shop“ i při procházkách do přírody. Pokud se chcete opravdu zahřát, vsaďte na sáčka s teplou podšívkou. Dokáží být velmi hravá a jedním dechem tak boří i zažitá klišé o svém stylu.

Ano, odvážná Coco Chanel bezpochyby jejich cestu započala, ale dnes jsou možnosti mnohem širší! Dávno už se nenosí hranatá ramena a nažehlené puky. Ve své době asi působily příjemně kontrastně, ovšem moderní žena už takové „obezličky“ rozhodně nepotřebuje.

Mnohem více IN jsou během této roční doby krátká sáčka, na která můžete bez obav obléknout ještě i kabát, zimní bundu nebo třeba kardigan. Právě zkrácené kardigany jsou dalším trendem, který letošní módní svět doslova okouzlil. V našich podmínkách však potřebují pořádný základ v podobě tílka nebo dlouhého trička v kalhotách. Nedovolte, aby vám nastydla záda jen kvůli diktátu paní módy!

Pokud nevíte, na co vsadit, sáhněte po produktech z merina nebo jiných hřejivých materiálů, jež se však zároveň vyznačují i skvělou prodyšností. Bude vám tak teplo za všech okolností, a přitom se nikdy nezpotíte. Jako prevence před nachlazením a dalšími chorobami jde o kombinaci k nezaplacení.

Čím svůj stylový outfit doplnit

Právě kardigan vám za všech letošních módních oblíbenců poskytne nejvíce svobody a volnosti – a to jak v pohybu, tak i v následných kombinacích. Ovšem aby byl opravdu IN, je třeba ho doplnit dalšími vhodnými detaily. Tedy takovými, které jeho vzhled „neshodí“, ale naopak ho pozvednou a z „vytahaného svetru“ udělají skutečně stylovou záležitost.

Kardigan noste nejlépe s opaskem. Vcelku nezáleží na tom, zda půjde o klasický kožený, umělohmotný se vzorem nebo třeba pletený. Dodá vám kýžené křivky a zajistí, že vám zvolená forma sedne v jakékoliv situaci. Stačí se držet jednoho pravidla – je-li výrazný kardigan, vyžaduje tlumeně zbarvený opasek – a naopak. Skvělé je samozřejmě provedení tón v tónu nebo naopak kontrast.

A co si obout? Rozhodně kotníkové kozačky, ty až do příchodu sněhových závějí představují pohodlný trend číslo jedna. Letos tomuto sortimentu dominují netradiční barvy – hořčicová, korálová nebo navy blue. Koneckonců, můžete si toho všimnout i v obchodech. Barevně sladěných kousků oblečení se tak určitě nemusíte bát – naopak. Podpořte svou kreativitu třeba právě párem zajímavě vyhlížejících bot. Budete překvapeny tím, jak snadné to je!