Články k tématu: Znásilnění

Za znásilnění šiškou salámu dostal muž deset let vězení s dozorem

25.05. 18:10

České Budějovice - Deset let ve věznici s dozorem stráví muž, který znásilňoval svou družku šiškou salámu. Soud se snažil přesvědčit, že to bylo dobrovolné a že se to ženě líbilo. Jeho vlastní "erotické" video v telefonu ho ale usvědčilo. O případu informuje MF Dnes.

Žena byla v Praze znásilněna cizincem, lidé to viděli, ale nezasáhli. Proč?

24.05. 17:18

Praha - Pražská policie hledá svědky znásilnění. Měl se ho dopustit 34letý cizinec. Obětí byla 51letá žena.

Invalida dostal za zneužívání dcer 8 let vězení

20.05. 14:19

Olomouc - Vrchní soud v Olomouci potvrdil trest pro šedesátiletého invalidního důchodce, který měl dlouhá léta zneužívat své dvě nezletilé nevlastní dcery. Za znásilnění, pohlavní zneužívání a podobné činy byl už několikrát odsouzen k osmiletému vězení, ale pokaždé se odvolal.

reklama

Za znásilňování spolužáka dostal mladík podmínku

18.05. 13:51

Hradec Králové - Soud dnes uložil podmíněný trest odnětí svobody na 2 a půl roku mladistvému chlapci, který na podzim 2014 pravidelně i několikrát denně znásilňoval spolužáka na záchodcích. O případu informoval portál Novinky.cz.

17 let vezení: Mladík opakovaně znásilnil dívku, chtěl zavraždit jejího bratra

Aktualizovali jsme 17.5.2016, 12:15, 17.05. 10:35

Ústí nad Labem - Michal Bejr (20) dostal za pokus o vraždu chlapce (13) a opakované znásilnění jeho starší sestry 17 let ve vězení. Verdikt dnes vynesl Krajský soud v Ústí nad Labem.

V polovině milování si uvědomila, že spí s někým jiným. Studenta pak obvinila ze znásilnění

13.05. 16:09

Abuja - Nigerijský student Sam Obeghe byl obviněn ze znásilnění. Uprostřed sexu si prý opilá žena uvědomila, že nespí s bělochem, s nímž se seznámila, ale jeho kamarádem tmavé pleti. Porota soudu ale Sama jednomyslně zprostila obžaloby.

Za znásilnění dívky se útočník dočkal tvrdé pomsty

Aktualizovali jsme 12.5.2016, 15:52, 12.05. 13:47

Toulouse – Mladá žena z jižní Francie se podařilo velmi unikátním způsobem zranit muže, který ji sexuálně napadl. Podle francouzských médií mu ukousla jazyk. Informoval o tom server The Local.

Nebezpečí hrozí i na hřbitově: Žena napadena mezi hroby, pachatel stále uniká

11.05. 13:37

Londýn - Padesátiletá žena byla na hřbitově napadena a znásilněna mezi hroby a památníky při návštěvě milované osoby.

Soudkyně čelí ostré kritice: Znásilňování žen je pro černochy součást jejich kultury, napsala

11.05. 10:34

Pretoria – Bouři nevole a kritiky vyvolala jihoafrická bělošská soudkyně Mabel Jansenová, která prohlásila, že znásilnění je součástí kultury černochů. Kvůli svým slovům musela opustit svůj post u Nejvyššího soudu.

Muž se měl pokusit zabít chlapce a znásilnit jeho sestru. Kolik let dostane?

09.05. 10:24

Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud začal projednávat případ Michala Bejra z Chomutovska, který čelí obžalobě z pokusu o vraždu třináctiletého chlapce, znásilnění jeho starší sestry, své bývalé přítelkyně, a dalších skutků. Podle právní kvalifikace případu mu hrozí až výjimečný trest. Bejr vinu…

Šestnáctiletý migrant, který byl za znásilnění ženy odsouzen, si vyhlédl další oběť. Tvrdě za to zaplatil

03.05. 17:24

Vídeň – Mladík, který se měl spolu s dalšími dvěma žadateli o azyl podílet na znásilnění dívky na veřejném záchodku ve vídeňské stanici Praterstern, se ve vězení pokusil napadnout další ženu – dozorkyni ve věznici.

Německé ministerstvo chtělo údajně ututlat silvestrovské znásilňování v Kolíně

03.05. 08:22

Kolín nad Rýnem - Ministerstvo vnitra spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko údajně chtělo ovlivnit vyšetřování silvestrovských útoků v Kolíně nad Rýnem. Z policejní zprávy se pokusilo smazat zmínku o znásilnění, uvedl podle agentury DPA kolínský kriminalista.

Trpěl jsem sexuálné nouzí, přiznal uprchlík po znásilnění mladého chlapce. Hrozí mu až 15 let vězení

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 20:02, 27.04. 15:08

Vídeň - Žadatel o azyl z Iráku, který byl obviněn ze znásilnění desetiletého chlapce v záchodové kóji v jednom z vídeňských bazénů, se k činu ve středu u soudu přiznal. Může si odsedět až 10 nebo 15 let. Informuje server The Local.

Žádali o azyl v Rakousku, mezitím znásilnili ve Vídní studentku. Další útok hlásí Štýrský Hradec

25.04. 12:21

Vídeň – V pátek ráno byla na vídeňské zastávce Praterstein znásilněna jednadvacetiletá studentka. Podle policie měli být pachately tři mladí migranti. Jeden z nich se už k činu přiznal. Není to jediný takový případ, který se v Rakousku v poslední době stal. Uvedl to server The Local.

Kauza hromadného znásilnění dívky je u soudu. Vypovídal mladý Syřan

20.04. 10:40

Gillingham – Ve Velké Británii pokračuje proces se dvěma migranty, kteří se měli podílet na několik hodin trvajícím hromadném znásilnění dívky (18). Ta uvedla, že ona a její kamarád byli pozváni na party do domu, kde žil větší počet migrantů. Když ale na místo přišla, byla podle svých slov…

Šla na rande s mužem, ten ji brutálně znásilnil. Nyní zveřejnila fotky

17.04. 10:27

Sydney - Mladá Australanka si vyrazila na rande s mužem, kterého poznala přes seznamku. Schůzka probíhala skvěle, dokud si Kat neuvědomila, že to přehnala s pitím a chtěla jít spát. To se ale muži nelíbilo, 31letou ženu napadl a znásilnil.

Jeden uprchlík znásilnil dívku (13). Starosta poté z města vyhnal všechny žadatele o azyl

Aktualizovali jsme 15.4.2016, 23:28, 15.04. 10:41

Hollabrunn – Starosta jednoho z rakouských měst vyhnal z obce všechny nezletilé žadatele o azyl, kteří bydleli na studentských kolejích. Stalo se tak poté, co byl jeden z uprchlíků zatčen za znásilnění třináctileté dívky, se kterou se poznal na internetu.

Fakta o znásilnění v Česku. Velká většina žen znásilnění nenahlásí

15.04. 08:43

Praha - O znásilnění se moc nemluví. Je to společenské tabu, které se v konverzacích příliš často neobjevuje. Existují ale fakta, která by měla každá dívka znát.

Americký voják měl na Okinawě znásilnil turistku, dnes byl obviněn

01.04. 17:54

Tokio - Americký voják (24) sloužící na japonském ostrově Okinawa byl dnes oficiálně obviněn ze znásilnění místní ženy. Kauza je v Japonsku ostře sledována a patrně zvýší napětí kolem americké vojenské přítomnosti v zemi.

Pět hodin znásilňoval mladou ženu. Bezdomovec se nyní přiznal

01.04. 14:30

Ostrava - Okresní soud v Ostravě řeší loňské brutální znásilnění mladé ženy ve Slezské Ostravě. Obžalovaný bezdomovec Lukáš Černý (28) se k činu přiznal. Hrozí muž až deset let za mřížemi.

Skandál v OSN: Vojáci měli sexuálně zneužit téměř sto dívek ve Středoafrické republice

31.03. 12:12

Ženeva - OSN musí řešit skandál. Příslušníci mezinárodních mírových jednotek ve Středoafrické republice sexuálně zneužili 98 dívek, stojí ve zprávě mezinárodní organizace AIDS-Free World.

Sexuálního zvrhlíka dostala za mříže dvouletá holčička

17.03. 16:46

Londýn - Zvrhlík, který se pokusil znásilnit teprve dvouletou holčičku, půjde na 14 let do vězení - a to jen díky její statečné výpovědi, která ho ze zločinu usvědčila. Její upřímná slova navíc rozjela vyšetřování, které odhalilo i další dětské oběti.

Německo mění zákony, reaguje tak na sexuální útoky

16.03. 14:01

Berlín - Německá vláda se rozhodla změnit zákony ohledně sexuálních útoků a usnadnit tak obětím podniknutí kroků proti útočníkům. Informoval o tom s odkazem na agenturu AP server abcnews.

Otec brutálně zmlátil může, který chtěl v obchodě znásilnit jeho dceru

15.03. 12:42

Mexiko - Pořádné pozdvižení zažilo nákupní centrum v mexickém městě Cancún. Rozzuřený otec třináctileté dívky tu surově zkopal muže, který údajně chtěl znásilnit jeho dceru. Policisté zatkli oba muže.

reklama
Fotogalerie