Články k tématu: Znásilnění

Dovolená skončila tragicky: Turistku v oblíbené italské destinaci znásilnilo více než 10 mužů

17.05. 07:55

Itálie patří k oblíbeným destinacím turistů z celé Evropy – včetně těch českých. Jenže právě jedno z tamních letovisek teď řeší obří skandál. Skupina mužů tu hromadně znásilnila britskou turistku. Video z činu navíc muži sdíleli na chatu aplikace WhatsApp.

Tajemství druhé světové, o kterém se nemluví. Jak západní i východní vojska drancovaly Česko?

Aktualizovali jsme 8.5.2018, 22:22, 08.05. 10:03

O sexuálním násilí na ženách se mluví často pouze v souvislosti s Rudou armádou a dobýváním Německa, kde mělo být během posledních týdnů války znásilněno přes 2 miliony žen. Bohužel, jak se dnes ukazuje, znásilňování se nevyhnulo žádné armádě a bylo mnohem masovějším jevem i u "civilizovaných"…

V Indii brutálně znásilnili a upálili mladou dívku

05.05. 12:15

Ráňčí (Indie) - Policie v indickém státě Džharkhand dnes zatkla 14 lidí, které podezírá, že znásilnili a pak upálili šestnáctiletou dívku. Jde o další útok v zemi, která se i přes zpřísnění zákonů potýká s velkým počtem násilných činů namířených proti ženám, připomněla agentura AP.

reklama

Údajně znásilnil dvouletou dívku. Soud ho propustil, protože holčička nemohla svědčit

05.05. 09:27

Kapské Město – těžko uvěřitelný případ se stal v Kapském Městě. Dvouletá holčička byla v jeslích zřejmě znásilněna jedním z členů personálu. Nyní byla proti němu všechna obvinění stažena, neboť podle soudce je „holčička příliš malá, aby proti němu mohla svědčit“, informuje news24.

Migrant ve Švédsku znásilnil dvanáctiletou dívku . Nevěděl jsem, že je to nelegální, tvrdil u soudu

03.05. 13:01

Švédské soudy řešil další případ znásilnění spojený s migranty. Sedmnáctiletý Syřan u soudu tento týden stanul kvůli dvojnásobnému znásilnění dvanáctileté dívky. Mladík se hájí tím, že nevěděl, že pohlavní styk s dvanáctiletou dívkou je v zemi nezákonný.

Francií otřásá brutální smrt nezletilé dívky

Aktualizovali jsme 30.4.2018, 22:01, 30.04. 18:03

Paříž - Severem Francie otřásla smrt 13leté Angélique, jejíž tělo bylo v noci ze soboty na neděli nalezeno nahé a se známkami škrcení na lesní cestě nedaleko jejího bydliště v obci Wambrechies. K vraždě dívky a pokusu znásilnit ji se přiznal 45letý muž, který byl podle informací francouzských médií…

Žena bojující proti deportaci migrantů ze Švédska byla znásilněna dvěma afghánskými teenagery

Aktualizovali jsme 30.4.2018, 09:04, 29.04. 09:42

Stockholm – Velmi pikantním případem se zabýval soud ve Švédsku. Žena, která bojovala proti deportaci migrantů ze země, byla sexuálně napadena a znásilněna dvěma afghánskými teenagery, se kterými se setkala v baru.

Španělé se bouří kvůli hromadnému znásilnění mladé dívky

29.04. 09:48

Madrid - Tisíce lidí vyšly v sobotu odpoledne již potřetí za sebou do ulic španělského města Pamplona, aby protestovaly proti čtvrtečnímu rozhodnutí oblastního soudu, který poslal na devět let do vězení pětici mužů. Odsoudil je za sexuální zneužití osmnáctileté dívky při předloňských slavnostech v…

Americký komik Cosby byl uznán vinným ze znásilnění

26.04. 20:59

Norristown - Soudní porota dnes shledala amerického komika Billa Cosbyho vinným z omámení a znásilnění Andrey Constandové v roce 2004. Osmdesátiletému Cosbymu hrozí až deset let vězení. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Policie pátrá: Útočník ve Vratimově znásilnil a oloupil cyklistku

26.04. 12:42

Ostrava - Policisté v souvislosti s úterním znásilněním na cyklostezce ve Vratimově pátrají po sedmadvacetiletém Lubomírovi Vargovi z Ostravy. Může se pohybovat na jízdním kole v okolí cyklostezek mezi Ostravou a Frýdek-Místek v oblasti Nové Bělé a Vratimova, řekla dnes ČTK policejní mluvčí…

V USA skončila hlavní část procesu s komikem Billem Cosbym

25.04. 22:10

Washington - Ve Spojených státech po více než dvou týdnech skončila hlavní část procesu s osmdesátiletým komikem Billem Cosbym, který čelí obvinění ze znásilnění. Soudce dnes případ předal porotě, která rozhodne, zda je někdejší populární herec vinen z omámení a znásilnění Andrey Constandové v roce…

Indický guru byl odsouzený za znásilnění

25.04. 09:55

Dillí - Indický soud dnes uznal duchovního vůdce Ásarama Bapua vinným ze znásilnění. V Džódhpuru, kde se soud konal, byla zpřísněna bezpečnostní opatření, protože se očekávají protesty Bapuových příznivců.

Mladík unesl dívku (8) ze svatby, pak ji znásilnil a umlátil cihlou, ministryně pro podobné činy žádá trest smrti

Aktualizovali jsme 24.4.2018, 22:35, 24.04. 10:13

Indii zasáhla informace o dalším krvavém zločinu. Jedenáctiletá dívka byla znásilněna a zavražděna poté, co ji násilník odvlekl ze svatby. Podezřelým je přítel ženicha (24), který se po činu podle vyšetřovatelů na svatbu vrátil a dál oslavoval, přestože byl od krve.

Ramadana ve vazbě prohlédli lékaři. Roztroušenou sklerózu sice má, na svobodu ho ale nepustí

18.04. 21:50

Paříž - Švýcarský islamolog Tariq Ramadan, který čelí obvinění ze znásilnění dvou žen, trpí roztroušenou sklerózou. Potvrdili to lékaři, podle nichž se ale může zdravotním úkonům, které jsou s ní spojené, věnovat i ve francouzské vazbě, kde je od konce ledna.

Policie obvinila sexuálního násilníka. V Liberci přepadal a okrádal ženy, jednu znásilnil

18.04. 14:45

Liberec - Z vydírání, loupeží a sexuálních útoků na několik žen v Liberci obvinili policisté dvaačtyřicetiletého muže z Liberecka. Při většině útoků hrozil ženám zabitím nožem, který jim držel u těla. Muž byla na základě evropského zatykače vydán do Německa, kde se měl také dopustit sexuálního…

Indie je na nohou: Zemi zachvátila nová vlna znásilňování a vraždění dívek

Aktualizovali jsme 16.4.2018, 22:03, 15.04. 17:22

Dillí - Po celé Indii se konají protesty, na nichž aktivisté viní úřady z neschopnosti vyšetřit útoky na ženy. Novou vlnu demonstrací vyvolal případ znásilnění dospívající dívky, z kterého je obviněn politik vládní strany.

Hromadně znásilnili osmiletou dívku, teď jdou před soud

16.04. 16:23

Dillí - Osm mužů obviněných v případu znásilňování a vraždy osmileté muslimky z kočovného kmene dnes v indickém městě Kathua poprvé stanulo před soudem. Případ vyvolal minulý týden rozhořčení veřejnosti, když policie zveřejnila detaily činu a závěry vyšetřování, podle nichž byl čin součástí snahy…

Indický poslanec zatčen kvůli znásilnění dospívající dívky, ta se pokusila upálit

14.04. 20:40

Dillí - Poslanec vládnoucí Indické lidové strany (BJP) Kuldíp Singh Sengar byl zatčen a obviněn z únosu a znásilnění dospívající dívky. Činu se měl dopustit loni v červnu, přičemž oběť byla z jeho rodné obce ve státě Uttarpradéš. Z únosu a znásilňování rodina obvinila také čtyři další osoby.

Muži hromadně znásilnili studentku. Policie z nich udělala výstražný příklad + VIDEO

02.04. 13:56

Dillí - Velmi nekompromisně se indická policie vypořádala se čtyřmi muži, kteří měli znásilnit vysokoškolskou studentku. Když byli dopadeni, nechali je strážci zákona projít městem. Tam na násilníky čekaly rozzlobené ženy, které je zbily a zfackovaly. Video z tohoto "lynče" přinesl indický server…

Deportovaný uprchlík se nelegálně vrátil provedl hroznou věc. Soud se s ním nepáral

Aktualizovali jsme 29.3.2018, 22:11, 29.03. 16:49

Londýn - Neúspěšný žadatel o azyl, který byl v roce 2010 deportován do Afghánistánu, se minulý rok se vrátil přes Itálii do velké Británie. Nyní byl uvězněn kvůli znásilnění osmnáctileté dívky, kterou považoval za „jednorázovou sexuální hračku". Informují o tom britská média.

Afričtí mladíci prý zdrogovali a několik hodin hromadně znásilňovali dvě turistky

Aktualizovali jsme 24.3.2018, 22:40, 23.03. 11:19

Antverpy – Belgická policie zadržela čtyři muže „afrického původu“, kteří jsou podezřelí, že napadly dvě nizozemské turistky, podle médií byly ženy hromadně znásilněny a vystaveny „děsivému tříhodinovému utrpení“.

Uprchlík v Německu znásilnil a zavraždil studentku, soud jej poslal za mříže na doživotí

22.03. 13:48

Freiburg - Německý soud dnes odsoudil afghánského uprchlíka Husajna K. k doživotí za znásilnění a zavraždění 19leté studentky. Soud mu také nařídil ochrannou vazbu. Prakticky je tak vyloučeno, že by mohl být po odpykání 15 let trestu předčasně propuštěn.

Afričtí migranti řádili v Německu: Zbili, znásilnili a pomočili ženu. Jejích oběť skončila v nemocnici

Aktualizovali jsme 9.3.2018, 23:14, 09.03. 10:46

Berlín – V německém městě Dessau byli loni v září zadrženi čtyři muži původem z Eritreje kvůli podezření, že o měsíc dříve znásilnili 56letou ženu. Migranti teď stanuli před soudem. Policie muže s obětí spojila nejen díky vzorkům DNA, ale i díky videu pořízeném na mobilní telefon.

MDŽ: Ženy za posledních sto let dosáhly plně jen na volební právo, rovnosti na trhu práce ale ne

08.03. 10:40

Praha - Ženy za posledních sto let dosáhly plně pouze na volební právo. Zastoupení žen ve vedoucích veřejných a politických funkcích je stále velice nízké a stejně tak nebylo dosaženo rovnosti na trhu práce.

reklama
Fotogalerie