Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Požár autosalonu v Mladé Boleslavi způsobil škodu za 10 milionů

Hasiči
Hasiči
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Mladá Boleslav - V autosalonu Fiat v Mladé Boleslavi vypukl v noci na dnešek požár, škoda se vyšplhala na deset milionů korun.

Hořet začalo ve výstavní hale se šesti novými vozy zhruba hodinu po půlnoci na třídě Václava Klementa.

Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů, které požár lokalizovaly krátce po 1:30. Událost se obešla bez zranění.

"Předběžná škoda byla vyčíslena na deset milionů, uchráněné hodnoty pět milionů korun," sdělil mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.

Témata:  Mladá Boleslav auto hasiči požáry

Související

Aktuálně se děje

16. června 2026 5:00

Počasí bude o následujícím víkendu velmi horké

Následující víkend přinese do České republiky velmi horké letní počasí, které však na mnoha místech doprovodí silné bouřky. V sobotu i v neděli bude převládat jasná až polojasná obloha. Během dne se však bude oblačnost přechodně zvětšovat a místy se vytvoří přeháňky nebo bouřky, které mohou být ojediněle i velmi intenzivní.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy