reklama
Otec vévodkyně Meghan je z chování dcery zoufalý: Říkají mi, proč už k*rva nejsem ticho! - anotační obrázek
Otec vévodkyně Meghan je z chování dcery zoufalý: Říkají mi…

Ve stížnosti Fizer tvrdil, že justice vycházela prakticky jen z výpovědi ženy, zatímco jeho tvrzení upozadila. Podle ústavních soudců ale kromě ženiny výpovědi existují proti Fizerovi i další důkazy. "Verze předkládaná stěžovatelem, podle které poškozená vypadla z okna sama při jeho mytí, byla naopak dalšími důkazy spolehlivě vyvrácena," stojí v usnesení.

Po pádu z pětimetrové výšky si žena vážně zranila nohu. Fizerovi hrozilo deset až 18 let vězení. Už několikrát byl stíhán za násilné chování. U odvolacího Vrchního soudu v Olomouci mu loni v listopadu nepomohlo ani to, že družka změnila výpověď a začala tvrdit, že z okna vyskočila sama.

Útok se odehrál loni v lednu, předcházela mu hádka kvůli údajné nevěře družky. Fizer držel na rukou malou dcerku a ženě podle obžaloby vyhrožoval, že ji zabije. Otevřel prý okno, donutil družku, aby si stoupla na parapet, a pak do ní strčil. Fizer podle verdiktu žádal svědky, aby nevolali policii, a družku nutil, aby řekla, že vypadla sama při mytí okna, anebo ji po návratu z vězení zabije.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama