Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hromadná nehoda pěti aut a tramvaje v Praze. Dva muži jsou lehce zraněni

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - Nehoda pěti osobních aut a tramvaje dnes ráno v Praze na hodinu zablokovala ulici U Plynárny. Podle mluvčí záchranné služby Jany Poštové se lehce zranili dva muži.

Předchozí informace dopravního podniku uváděly šest aut. Nehoda přerušila v ranní dopravní špičce mezi 07:00 a 08:00 provoz tramvají na linkách 11 a 14 mezi náměstím Bratří Synků a Spořilovem.

Trasa byla neprůjezdná také pro autobusy i osobní vozidla. Autobusové linky 150 a 188 byly vedeny odklonem přes Kloboučnickou a Koh-i-noor.

"Škoda na havarované tramvaji linky číslo 14 je asi 100.000 korun," dodala mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková.

Témata:  nehody tramvají dopravní nehody Praha MHD Praha

Související

Aktuálně se děje

6. ledna 2026 8:26

Ceny Anděl se budou předávat i letos. Známe první detaily

Letošní udílení Cen Anděl Coca-Cola za rok 2025 se opět odehraje v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti. Přímý přenos budou moci diváci sledovat v hlavním vysílacím čase na ČT1 nebo prostřednictvím streamu na YouTube. Více z programu slavnostního večera bude odtajněno brzy.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy