Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Cizinec při přecházení můstku v Tachově spadl do potoka, ráno ho našli mrtvého

Řeka, ilustrační fotografie
Řeka, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Tachov - 36letý cizinec zřejmě v noci na sobotu přecházel můstek pro pěší v Tachově a z nezjištěných důvodů spadl do potoka, kde utonul. Jeho tělo ráno našel náhodný kolemjdoucí.

Na policii oznámil občan v sobotu krátce po deváté hodině dopoledne, že v Tachově ve vodním toku nalezl muže, který nejevil známky života.

"Na místo vyjeli policisté, zdravotníci a byl přivolán i koroner," uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

U zemřelého byla nařízena soudní pitva a bude vyžádáno i toxikologické vyšetření.

Témata:  utonutí Plzeňský kraj cizinci řeky

Související

Aktuálně se děje

9. května 2026 5:00

8. května 2026 20:32

Štefan Margita přiznal obavy. Neví, jestli koncert s "Hankou Zagorovou" zvládne

V dalším vydání talkshow U Adely se sešla pestrá sestava hostů, které dominoval operní pěvec Štefan Margita. Společnost mu na pohovce dělaly herečky Veronika Žilková s Annou Dvořákovou a moderátorka Daniela Brzobohatá. Pořad, který moderuje Adela Vinczeová, sliboval silné emoce, ale nakonec nabídl i nečekané momenty plné humoru a vzpomínek.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Eva Pavlová

Eva Pavlová si se vší elegancí rýpla do Babiše

První dáma Eva Pavlová se na svém instagramovém profilu podělila o dopis, který jí zaslal student historie. Mladý muž v něm ocenil způsob, jakým prezidentský pár reprezentuje Českou republiku, a s odkazem na odkaz Václava Havla zdůraznil, že pilířem společnosti musí být vzájemná úcta. Autor dopisu vyjádřil naději, že hodnoty jako pravda a respekt nakonec převáží nad současnými projevy nenávisti a hrubosti.