Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Drama v Teplicích: Lupič měl v klenotnictví držet rukojmí

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Dnes před polednem zasahovali příslušníci Policie ČR u přepadeného klenotnictví v Teplicích. Prvotní informace mluvily o tom, že pachatel je stále na místě a drží rukojmí. Tyto domněnky se však naštěstí nepotvrdily a lupič je na útěku.

Ozbrojený pachatel vtrhl do klenotnictví kolem 11. hodiny, na místě však již krátce poté byla první policejní hlídka. Podle prvotních informací měl být lupič tou dobou ještě v obchodě a hrozilo, že si vzal rukojmí.

VIDEO: Ozbrojený pachatel přepadl klenotnictví v Teplicích. Údajně drží rukojmí. Okolí je uzavřeno policisty. Na místo vyjela zásahová jednotka a vzlétl policejní vrtulník. https://t.co/rntmZdIQ0X pic.twitter.com/ockJGCi589

— Týdeník Policie (@TydenikPolicie) 17. prosince 2018

Policisté s balistickou ochranou na těle a dlouhými střelnými zbraněmi tedy uzavřeli široké okolí místa činu a za pomoci megafonu lupiče informovali, že je obklíčen. Následovala rovněž výzva k tomu, aby vyšel ven a vzdal se.

Nakonec se však ukázalo, že jeden, či vícero pachatelů místo opustili ještě před příjezdem policie. V současnosti pokračuje intenzivní pátrání po hledané osobě.

Témata:  přepadení krimi Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

22. února 2025 13:02

Daňové přiznání za rok 2024: Do kdy jej podat a jak jej zaplatit?

Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob je povinností pro každou fyzickou osobu, která má daňovou povinnost v České republice, a to jak pro rezidenty, tak pro nerezidenty, přičemž u nerezidentů se vztahuje pouze na příjmy plynoucí ze zdrojů v ČR. Při podávání přiznání musíte zahrnout všechny příjmy, s výjimkou těch, které jsou od daně osvobozené, nebo těch, z nichž je daň vybírána srážkou podle zvláštní sazby.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Policie ČR, ilustrační foto

Útok v Hradci: Česko truchlí za oběti vraždy

Královéhradeckem se šíří smutek, hněv i strach. Tragédie, která se ve čtvrtek ráno odehrála v místním obchodě, zasáhla nejen blízké obětí, ale i širokou veřejnost. Dvě prodavačky, 19letá dívka a 38letá žena, se staly oběťmi brutálního útoku 16letého mladíka, který si je podle všeho vybral zcela náhodně.