reklama

K události mělo dojít v úterý odpoledne na poli v vesnice Lukavec v Ústeckém kraji. Dívka je nyní v péči lékařů. Její zdravotní stav není znám.

Policie pachatele zadržela. Nyní se nachází v policejní cele. Podle informací Litoměřického deníku se mělo jednat o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa vyhostili.

Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že došlo k trestnému činu násilného charakteru. Zdali se skutečně jednalo o migranta však zatím s ohledem na probíhající úkony trestního řízení nepotvrdil . „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl.

Předseda SPD Tomio Okamura má však už nyní jasno, že celou záležitost spáchal africký migrant. „Takhle opravdu NE! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici. Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele,“ popsal incident na svém Facebooku, aniž by uvedl, že identita pachatele zatím ještě není oficiálně potvrzena.

„Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!“ využil Okamura zprávy k získání politických bodů.

Loading...

6 komentářů (Poslední 20.06. 17:07) Napište svůj názor

reklama