Preference hnutí ANO vzrostly o jeden procentní bod ve srovnání s předchozím průzkumem. Naopak druhá ODS mírně klesla a dosáhla podpory 14 procent voličů, což je o jeden procentní bod méně než v květnu.

Třetí místo obsadili Piráti s podporou 11 procent hlasů. Hnutí SPD zaznamenalo nárůst a získalo podporu deseti procent voličů, což je o 1,5 procentního bodu více než v předchozích průzkumech.

Ostatní strany se pohybují na hranici zvolitelnosti do Sněmovny nebo pod ní. Hnutí STAN by získalo 5,5 procenta hlasů, TOP 09 by dosáhla pěti procent hlasů a Sociální demokraté by získali čtyři procenta voličské podpory.

Zelení, komunisté, Trikolóra a Přísaha by získali každý 2,5 procenta hlasů. U malých stran je statistická odchylka půl procentního bodu a u největších stran až 3,5 procentního bodu.

Celkově by současná pětice vládních stran získala 37,5 procenta hlasů, což je oproti květnovému průzkumu pokles o 3,5 procentního bodu. Naopak současná opozice, tedy ANO a SPD, by se jako celek zlepšila o 2,5 procentního bodu na 45,5 procenta.