Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nerudová řekla, že je s kampaní spokojena a dostala se tam, kam žádná žena

Danuše Nerudová
Danuše Nerudová
Foto: Facebook Danuše Nerudová

Kandidátka Danuše Nerudová je se svou kampaní spokojena. Při příchodu do svého volebního štábu dnes řekla, že se dostala tam, kam před ní dosud nepostoupila žádná žena. Mladí také podle ní díky její kampani dostali impulz, že mohou být slyšet.

"Dostali jsme se tam, kde dosud žádná jiná žena nebyla. Já už v tuto chvíli jsem velmi spokojená, protože si myslím, že mladí lidé v této zemi dostali impulz k tomu, že nemusí být jenom v koutě a že skutečně mají šanci se hlásit o slovo a že mají šanci být slyšeni," řekla novinářům Nerudová. Do svého štábu dorazila krátce po 14:00. Doprovázel ji manžel a oba synové.

Volební účast podle prezidentské kandidátky se může určitě projevit na výsledcích. "To asi určitě, na volební účasti závisí," podotkla. Dodala, že se jí v pátek odpoledne po vhození volebního lístku do urny ulevilo. "Mohla jsem konečně po roce se svými přáteli tam, kde bydlím, jít na pivo. Takže to pro mě byl moment velkého uvolnění," řekla Nerudová. Potvrdila, že pak spala poprvé zhruba po roce a půl devět hodin.

Kampaň podle Nerudové její rodina zvládala "naprosto skvěle". Uvedla, že její manžel se stal "mámou i tátou" a synové, kteří se do kampaně zapojili, "to ustáli".

Témata:  prezidentské volby 2023 Danuše Nerudová

Aktuálně se děje

24. dubna 2024 11:40

Počasí: Meteorologové nadále varují před nočním mrazem v Česku

Každým dnem se blíží očekávané oteplení, ale před námi jsou ještě alespoň dvě mrazivé noci. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve středeční výstraze upozornil, že v noci na čtvrtek a na pátek klesnou teploty pod nulu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy