Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda se dnes stala u Říčan. Jeden člověk nepřežil

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

U Říčan došlo ve středu ráno k tragické dopravní nehodě. Ze silnice mezi městem a sousedním Pacovem vyletěla po srážce s nákladním autem mezi stromy. Záchranáři řidičku resuscitovali několik desítek minut, její život ale nezachránili. 

O nehodě, která se stala pár minut před devátou hodinou v Říčanské ulici, informoval web novinky.cz. Policie potvrdila, že došlo ke srážce osobního auta s nákladním automobilem. 

Na místě zasahovali záchranáři, kteří nechali přivolat i vrtulník letecké záchranné služby. "U zraněné probíhala dlouhotrvající resuscitace, vážným zraněním na místě ale podlehla," sdělila mluvčí záchranářů Monika Nováková zmíněnému webu. 

Příčinu nehody vyšetřuje policie. Prvotní informace z místa tragické události naznačují, že řidička přejela z neznámých důvodů do protisměru, kde došlo ke srážce. Silnice musela být uzavřena.

Témata:  dopravní nehody Policie ČR hasiči Středočeský kraj

Aktuálně se děje

22. srpna 2026 12:40

Michal Suchánek je dědečkem. Na tohle já nejsem, vysvětluje bavič

Michal Suchánek si v osobním životě zvyká na novou roli. Od srpna je totiž dědečkem, protože jeho dcera Berenika se stala maminkou, což už nějaký čas není žádným tajemstvím. Suchánek však dostal možnost se k rodinné novince vyjádřit až nyní. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Lidé útočí na pracovníky OSPOD. Juchelkův úřad se rozhodl pro důraznou reakci

Ministerstvo práce a sociálních věcí se rozhodlo podat trestní oznámení kvůli příspěvkům, v nichž se kritika systému sociálně-právní ochrany dětí mění v osobní útoky, veřejné dehonestování nebo výroky, které mohou u konkrétních pracovníků vyvolat obavy o jejich bezpečnost. Ministerstvo o tom informovalo v tiskové zprávě.